top

Pánské fleecové rukavice

"Pánské fleecové rukavice jsou dokonalou kombinací izolačních vlastností a měkkého materiálu. Jsou vhodné pro horskou turistiku i každodenní použití. Jsou perfektní volbou, když si zakládáte na pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Rukavice Patagonia Cap MW Liner Gloves - smolder blue

  wish list

 2. -34%
  Rukavice Trekmates Taktil DRY Glove - black

  wish list

 3. -29%
  Rukavice Kanfor Furio Screen - black

  wish list

 4. -29%
  Rukavice Kanfor Fit Screen - black

  wish list

 5. -31%
  Rukavice Kanfor Fit - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské fleecové rukavice - funkčnost při různých formách trávení času

Odpočinkový výlet do hor, když je venku zimní počasí? Nebo procházka po náročnější stezce? V obou případech se můžete spolehnout na ochranu před chladem, kterou poskytují pánské fleecové rukavice. Udrží vaše ruce dlouho v teple. A díky propracované konstrukci jsou pohodlné. Modely, které najdete na 8a.cz jsou ideální i pro každodenní použití. Ať už dojíždíte do práce nebo jdete na procházku, nemusíte se obávat, že by vás obklopoval chlad. Některé modely jsou také ideální jako hřejivá vrstva pod rukavice s membránou. Zvýší vaše pohodlí při užívání si zimní krajiny.

Pánské fleecové rukavice - nabízené výhody

Fleecové modely mají dobré vlastnosti v oblasti izolace od chladu. Speciální materiál, z něhož jsou vyrobeny, je ochranou proti chladu. Kromě toho se skvěle stará o prodyšnost. Zvýšené pocení, například při cestě na vrchol, proto nezpůsobí velké nepohodlí. Pánské fleecové rukavice aktivně přenášejí vlhkost z pokožky do vnější vrstvy tkaniny, kde se může odpařovat. To znamená, že si můžete dlouho užívat suché klima v oblasti rukou. Další výhodou fleecových rukavic je jejich nízká hmotnost. Navzdory dobrým izolačním vlastnostem je použitá tkanina lehká. Nezatěžuje vaše vybavení. Některé modely mají také konstrukci, která zabraňuje pronikání větru. Stávají se téměř nepostřehnutelnými. Nemusíte se tak obávat prochladnutí, který může způsobit větrné počasí.

Pánské fleecové rukavice - správné padnutí

Důležitým aspektem při výběru modelu rukavic je pohodlí, které nabízejí. Aby byly pánské fleecové rukavice co nejpohodlnější, jsou řádně pružné. Díky správné míře roztažnosti se rukavice lépe přizpůsobí ruce uživatele. Perfektní padnutí je také výsledkem střihu, který se v oblasti manžet zužuje. Díky tomu rukavice pevně sedí na ruce a přizpůsobí se zápěstí. Důležitá je také pětiprstá konstrukce. Můžete si zavázat boty, sáhnout do kapsy batohu nebo rozepnout bundu, aniž byste si museli sundat rukavice. V nabídce našeho obchodu najdete pánské fleecové rukavice s klasickou úpravou. Díky jednobarevnému provedení je lze snadno kombinovat s šálou nebo čepicí. Ještě nemáte ve svém šatníku žádný z těchto kousků? Podívejte se na naše webové stránky a určitě najdete něco vhodného pro vás.