top

Pánské běžecké bundy

Pánské běžecké bundy fantasticky doplní váš sportovní outfit. Mají všechny vlastnosti, díky nimž jsou mnohem vhodnější pro aktivní provoz než městské modely.
Zobrazení Mřížka Seznam

57 výrobky

na stránce
 1. -37%
  Větrovka Montura Flash Sky Jacket - nero/power red

  wish list

 2. -38%
  Běžecká bunda Patagonia Houdini Jacket - cabin gold

  wish list

 3. -10%
  Bunda na běhání Inov-8 Raceshell HZ - black

  wish list

 4. -40%
  Softshellová bunda Maloja Beifuss - midnight

  wish list

 5. -40%
  Bunda On Running Active Jacket - olive

  wish list

 6. -40%
  Běžecká bunda Inov-8 Stormshell FZ - green

  wish list

 7. -10%
  Běžecká bunda Inov-8 Raceshell Pro FZ - green

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

57 výrobky

na stránce
Vymazat

V pánských běžeckých bundách budou vaše cíle dosažitelnější

Nepříznivé počasí může být potenciální překážkou outdoorových aktivit. Aby se milovníci dynamického běhu nemuseli vzdát svých plánů, vytvářejí návrháři stále funkčnější pánské běžecké bundy. Dokážou splnit velmi specifická očekávání běžců. V každé fázi přípravy se návrháři řídí myšlenkou, že oděv by měl být především pohodlný. Ať už se jedná o sprintery nebo milovníky joggingu, konečné návrhy jsou přizpůsobeny jejich potřebám. To znamená, že pánská běžecká bunda je vyrobena ze speciálních tkanin a má pečlivě propracovanou konstrukci. Řešení, která dobře fungují u svrchních vrstev pro horolezectví, turistiku nebo kempování, nemusí nutně fungovat u technického sportovního oblečení. Pánská běžecká bunda se musí především vypořádat s velkým množstvím potu, které naše tělo produkuje během intenzivní fyzické aktivity.

Jaké pánské běžecké bundy doporučujeme do deště nebo na přechodné období?

V horkých dnech není nutné oblékat si na trénink další vrstvy oblečení. V přechodných ročních obdobích, kdy může být počasí rozmarné, se však hodí svrchní oblečení. Pánské běžecké bundy během venkovní námahy ochrání tělo před chladnými poryvy a izolují ho od nepříznivého počasí. Díky tomu, že designéři důkladně analyzují procesy probíhající v těle běžců, vytvářejí návrhy, které dokonale odpovídají jejich potřebám. Svá technologická řešení nabízí řada známých značek, ale mechanismus fungování - navzdory často odlišným názvům - je často velmi podobný. Proto nemá cenu navrhovat pouze názvy a je lepší podrobněji ověřit, za co jsou konkrétní technologie zodpovědné. Pánská běžecká bunda nám odmění předchozí důkladnou analýzu při každém běhu.

Pánské běžecké bundy vám poskytnou optimální pohodlí během tréninku

Pánské běžecké bundy, které optimálně podporují běžce při zdolávání trati, se vyznačují pohodlnými střihy a schopností poskytnout uživatelům dobrou úroveň ochrany před nízkými teplotami vzduchu, větrem a deštěm. Toto jsou některé z důležitých vlastností, které by měly mít pánské běžecké bundy. Návrháři k tomu používají membrány a izolační vrstvy. Ať už jsou modely určeny k ochraně před větrem, nebo k udržení tepla, jsou stejně pohodlné. Neomezují v pohybu a umožňují překonávat kilometry bez nepohodlí. Běžecká nepromokavá bunda je vybavena prodyšnou membránou.

Membránové pánské běžecké bundy

Pánské běžecké bundy jsou nejen funkční, ale také praktické. Jsou navrženy tak, aby nebyl problém je stlačit do menší velikosti. Díky tomu se bunda snadno vejde do kapsy a můžete ji nosit s sebou, i když si ji při běhu nepotřebujete obléknout. Při tréninku trvajícím déle než několik čtvrthodin, kdy překonáváte delší vzdálenosti, tuto výhodu určitě oceníte. Pokud vás náhle zaskočí studený vítr, nemusíte přerušovat svou činnost. Pokud nechcete riskovat promoknutí, pomůže vám nepromokavá běžecká bunda. Chcete-li však své tělo ochránit před nepříjemnými poryvy studeného větru, vezměte si s sebou běžeckou větrovku. Membránová verze zabrání větru, aby působil na vaše tělo. Pánská běžecká bunda navíc zajistí prodyšnost. Snížením rizika prochladnutí se sníží i riziko přehřátí. Běžecká nepromokavá bunda je ideálním řešením pro podzimní a jarní trénink.

Zateplená běžecká bunda vám umožní trénovat i za nepříznivého počasí

Pánské větruodolné běžecké bundy chrání tělo před chladnými poryvy a zateplené modely poskytují dodatečné teplo. Nemusíte si odepírat běžecký trénink při nižších teplotách, pokud můžete využít další svrchní oblečení, které se postará o teplo a neomezuje v pohybu. Protože v chladnějších částech roku často nestačí teplo, které naše tělo vytváří během cvičení, vyplatí se mít v šatníku zateplený model běžecké bundy. K udržení tepelné rovnováhy se skvěle hodí pánská běžecká bunda s lehkou izolační vrstvou. Záleží také na její rozložení, proto se v místech, kde se rychleji zahřívá, používají vzdušné materiály. Izolační části se obvykle nacházejí v oblasti ramen a přední části, tedy v místech, kde je největší pravděpodobnost prochladnutí. Díky tomu poskytuje pánská běžecká bunda optimální tepelný komfort. Během tréninku se nepřehřejete a při odpočinku se neprochladíte. Objevte naši nabídku pánských běžeckých bund na 8a.cz a najděte si ideální model pro vás! Prohlédněte si také dámské běžecké bundy.