top

Dámské běžecké bundy

Dámské bundy na běžky jsou speciálně navrženy pro milovníky dynamických tratí. Jsou lehké a kompaktní, prodyšné a odvětrané.
Zobrazení Mřížka Seznam

62 výrobky

na stránce
 1. -37%
  Větrovka Montura Flash Sky Jacket - nero/power red

  wish list

 2. -10%
  Bunda na běhání Inov-8 Raceshell HZ - black

  wish list

 3. -40%
  Dámská bunda On Running Active Jacket - sea

  wish list

 4. -31%
  Dámská běžecká bunda Maloja Sennes - midnight

  wish list

 5. -25%
  Dámská bunda Dynafit Vert Wind 65 Jacket - iowa

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

62 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské běžecké bundy - ten správný střih

Dámské běžecké bundy se díky vhodné konstrukci dobře přizpůsobí pohybu uživatelky. Byly navrženy tak, aby se dokonale přizpůsobily ženské siluetě. Neomezují v pohybu, a umožňují tak efektivnější trénink. Některé bundy mají také stahovací šňůrky a nastavitelné manžety pro ještě lepší padnutí. Díky všem těmto vlastnostem poskytují modely z naší nabídky komfort, který potřebujete pro pohodlný běh. Díky široké nabídce střihů a délek si budete moci vybrat svrchní vrstvu, která vám bude vyhovovat. Dobře konstruovaná bunda vás podpoří při běžeckých výzvách.

Dámské běžecké bundy se skvělou ochranou proti povětrnostním vlivům

V našem obchodě najdete modely, které vás ochrání před různými povětrnostními podmínkami. Od bund s konstrukcí ideální pro slunečný den přes modely chránící před větrem až po ty nepromokavé. Dámské běžecké bundy se vyrábějí z různých syntetických materiálů. Zdaleka nejběžnějšími konstrukčními variantami jsou polyesterová vlákna a polyamid. Tyto materiály zajišťují vysokou prodyšnost. Vzhledem k jejich zamýšlenému použití je to klíčová vlastnost běžeckých modelů. Během dynamického úsilí o dosažení cíle odvádějí vlhkost od pokožky. Přenášejí vlhkost do vnějších vrstev materiálu, kde se může odpařovat. Tím je dlouhodobě zajištěno příjemné klima v okolí pokožky. Mnoho modelů používá také různé typy membrán se speciální konstrukcí. Ty chrání před deštěm, aniž by bránily prodyšnosti. V sortimentu obchodu najdete také dámské větruodolné běžecké bundy. Softshellová bunda snižuje pocit chladu.

Konstrukční vlastnosti dámských běžeckých bund

Pro zajištění maximální funkčnosti mají svrchní vrstvy promyšlenou konstrukci. Většina z nich je velmi lehká, což je důležitá výhoda při dynamickém pohybu. Nezatěžuje uživatelku, takže může překonávat trasy rychlým tempem. Tato vlastnost navíc usnadňuje i přepravu běžeckých bund a také jejich malé rozměry ve složeném stavu. Návrháři se postarali o to, aby byly extrémně skladné. Bez problémů se vejdou do batohu nebo běžecké vesty. Koneckonců je vždy dobré mít je po ruce pro případ deště nebo náhlého ochlazení. Mnoho dámských běžeckých bund má také speciální ventilační panely v kritických oblastech. Ty se starají o cirkulaci vzduchu a snižují pocit přehřátí. To zvýší vaše pohodlí při dalším běhu do kopce. Kromě toho nabízíme také dámské běžecké bundy s kapucí, které budou ideální při nejistém počasí. Poskytují izolaci od chladu v oblasti hlavy během běžeckých tréninků.

Dámské běžecké bundy se vyznačují moderním designem

Návrháři běžeckých modelů dbají také na jejich vizuální stránku. Díky tomu si užijete skvělý vzhled i během aktivity. Barevné kombinace byly vybrány tak, aby co nejlépe vyhovovaly vkusu žen. Díky nim zdůrazníte svou ženskou přirozenost. Obchod nabízí také dámské běžecké bundy v jednobarevných provedeních pro klasický vzhled. Důležité je také množství viditelného prošívání, které často dodává modelu zajímavý akcent. Široká škála dostupných vzorů vám pomůže najít bundu, která bude vyhovovat vašemu vkusu a vytvoří harmonický vzhled s ostatními kousky ve vašem šatníku. Sladíte ji s běžeckými kalhotami nebo botami a budete si moci užívat vysoké úrovně pohodlí při každém tréninku. V nabídce 8a.cz najdete také technické pánské běžecké bundy.