top

Dámské běžecké bundy

Dámské bundy na běžky jsou speciálně navrženy pro milovníky dynamických tratí. Jsou lehké a kompaktní, prodyšné a odvětrané.
43
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

43 položek

na stránce
  1. -12%
    Dámská běžecká bunda Inov-8 Stormshell FZ - teal

    wish list

  2. -36%
    Dámská bunda Columbia FKT II Jacket - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

43 položek

na stránce

Dámské běžecké bundy jsou to pravé

Dámské běžecké bundy se díky vhodné konstrukci dobře přizpůsobí pohybu nositelky. Byly navrženy tak, aby se dokonale přizpůsobily ženské siluetě. Neomezují v pohybu, a umožňují tak efektivnější trénink. Některé bundy mají také žebrované manžety a nastavitelné manžety pro ještě lepší přizpůsobení. Díky všem těmto vlastnostem poskytují modely z naší nabídky komfort, který potřebujete pro pohodlný běh. Díky široké nabídce střihů a délek si budete moci vybrat svrchní vrstvu, která vám bude vyhovovat. Dobře konstruovaná bunda vás podpoří při běžeckých výzvách.

Dámské běžecké bundy se skvělou ochranou proti povětrnostním vlivům

V našem obchodě najdete modely, které vás ochrání před různými povětrnostními podmínkami. Od bund s designem ideálním pro slunečný den přes modely chránící před větrem až po ty nepromokavé. Dámské běžecké bundy se vyrábějí z různých syntetických materiálů. Zdaleka nejběžnějšími konstrukčními variantami jsou polyesterová vlákna a polyamid. Tyto materiály zajišťují vysokou prodyšnost. Vzhledem k jejich zamýšlenému použití je to klíčová vlastnost běžících modelů. Během dynamického úsilí o dosažení cíle odvádějí vlhkost od pokožky. Přenášejí vlhkost do vnějších vrstev materiálu, kde se může odpařovat. Tím je dlouhodobě zajištěno příjemné klima v okolí pokožky. Mnoho modelů používá také různé typy membrán se speciální konstrukcí. Ty chrání před deštěm, aniž by bránily prodyšnosti. V sortimentu obchodu najdete také dámské větruodolné běžecké bundy. Softshellová bunda snižuje pocit chladu, který způsobují její poryvy.

Designové prvky dámských běžeckých bund

Pro zajištění maximální funkčnosti mají horní vrstvy v našem obchodě promyšlený design. Většina z nich je velmi lehká, což je důležitá výhoda při dynamickém pohybu. Nezatěžuje nositele, takže může překonávat trasy rychlým tempem. Tato vlastnost také usnadňuje přepravu běžeckých bund, stejně jako jejich kompaktní velikost ve složeném stavu. Návrháři se postarali o to, aby byly extrémně skladné. Bez problémů se vejdou do batohu nebo běžeckého vaku. Koneckonců je vždy dobré mít je po ruce pro případ deště nebo náhlého ochlazení. Mnoho dámských běžeckých bund má také speciální ventilační panely v kritických oblastech. Ty se starají o cirkulaci vzduchu a snižují pocit přehřátí. To zvýší vaše pohodlí při dalším výběhu nahoru. Kromě toho nabízíme také dámské běžecké bundy s kapucí, které budou ideální při nejistém počasí. Poskytují izolaci od chladu v oblasti hlavy během běžeckých tréninků.

Dámské běžecké bundy se vyznačují moderním designem

Konstruktéři běžeckých modelů dbají také na jejich vizuální stránku. Díky tomu si užijete skvělý vzhled i během aktivity. Barevné kombinace byly vybrány tak, aby co nejlépe vyhovovaly vkusu žen. Díky nim zdůrazníte svou ženskou přirozenost. Obchod nabízí také dámské běžecké bundy v jednobarevných provedeních pro klasický vzhled. Důležité je také množství viditelného prošívání, které často dodává modelu zajímavý nádech. Široká škála dostupných vzorů vám pomůže najít bundu, která bude vyhovovat vašemu vkusu a vytvoří harmonický vzhled s ostatními kousky ve vašem šatníku. Sladěte je s běžeckými kalhotami nebo botami a budete si moci užívat vysoké úrovně pohodlí při každém tréninku. V nabídce 8a.cz najdete zde také technické  pánské běžecké bundy.