top

Brýle Oakley

Moderní sluneční brýle Oakley jsou dobře známé mezi sportovci a všemi, kdo oceňují výrobky špičkové kvality. Dokonalé čočky a skvělý design obrouček jsou ideální sluneční brýle.
Zobrazení Mřížka Seznam

58 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Brýle na kolo Oakley Sutro Lite - carbon/prizm 24k

  wish list

 2. -10%
  Brýle na kolo Oakley Sutro Lite - black/prizm field

  wish list

 3. -10%
  Brýle na kolo Oakley Sutro Lite - white/prizm ruby

  wish list

 4. -10%
  Brýle na kolo Oakley Sutro - carbon/prizm 24k

  wish list

 5. -10%
  Brýle na kolo Oakley Sutro - white/prizm road

  wish list

 6. -10%
  Brýle na kolo Oakley Sutro - red/gold/prizm ruby

  wish list

 7. -10%
  Brýle na kolo Oakley Sutro - black ink/prizm jade

  wish list

 8. -10%
  Brýle na kolo Oakley Sutro - silver/blue/prizm grey

  wish list

 9. -10%
  Brýle na kolo Oakley Sutro Lite - yellow/prizm black

  wish list

 10. -10%
  Sluneční brýle Oakley Sylas - black ink/prizm jade

  wish list

 11. -10%
  Sluneční brýle Oakley Castel - rootbeer/bronze

  wish list

 12. -10%
  Sluneční brýle Oakley Castel - matt grey smoke/ruby

  wish list

 13. -10%
  Sluneční brýle Oakley Hydra - neon orange/sapphire

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

58 výrobky

na stránce
Vymazat

Sluneční brýle Oakley

Primárním účelem slunečních brýlí byla vždy plná ochrana před škodlivými účinky UV záření. To je důležité zejména při činnostech ve vyšších nadmořských výškách a při silném slunečním záření. Tuto ochranu poskytují téměř všechny značkové sluneční brýle. Sluneční brýle Oakley se však odlišují mimořádně vysokou kvalitou použitých čoček. Značka klade velký důraz na optimální optické vlastnosti. Speciálně vyvinuté tvary čoček a novější materiály čoček umožňují mimořádně přesné snímky. Minimalizované zkreslení umožňuje jasný výhled na okolí i při vyšších rychlostech, což je ideální pro zdolávání nových výzev.

Cyklistické brýle Oakley

Modely připravené speciálně pro cyklistické nadšence jsou velmi oblíbené. cyklistické brýle Oakley jsou oblíbenou volbou profesionálních cyklistů a poskytují vynikající ochranu očí před větrem a sluncem. Zároveň dokonale ladí s většinou přileb a zajišťují maximální pohodlí. Brýle Oakley Jawbreaker, oblíbené mezi sportovci, jsou vynikajícím příkladem kombinace moderních technologií a materiálů s originálním designem. Výsledkem je jedinečný model, který je oblíbený pro mnoho sportů, zejména pro ty, při kterých se jezdí mírně vyšší rychlostí. Velká plocha čoček dokonale chrání vaše oči a poskytuje široký zorný úhel, který potřebujete pro sledování silnice i jejího bezprostředního okolí.

Lifestylové brýle Oakley

Dá se říci, že značka Oakley se již stala legendou v oblasti výroby a designu slunečních brýlí. Používání pouze technologicky nejvyspělejších materiálů a nekompromisní kvalita vyráběných modelů způsobily, že sluneční brýle Oakley jsou vyhledávány nejen sportovci, ale všemi lidmi, kteří oceňují nejvyšší kvalitu. Pro ně, stejně jako pro extrémní nadšence, kteří občas sesednou z kola, lyží nebo sestupují ze skal a musí strávit den v městském prostředí, je určena celá kolekce lifestylových brýlí. Jedná se o modely, které jsou ideální pro každodenní použití. Díky čočkám nejvyšší kvality je váš zrak plně chráněn před škodlivým UV zářením. Výrazné logo na brýlích Oakley je zárukou perfektního zpracování.

Oakley obchod 8a.cz top modely brýlí

Nabízíme nejlepší brýle americké značky, které dokonale ochrání vaše oči nejen při horských aktivitách. Jsou vynikající volbou pro ty, kteří hledají výrobky nejvyšší kvality. Jedná se o technologicky vyspělé konstrukce, které optimálně fungují při zdolávání těch největších výzev, a to jak v horách, tak v jiných terénech. Mezi dostupnými modely vynikají perfektně připravené cyklistické brýle Oakley a sportovní modely. Poskytují vynikající ochranu očí nejen před škodlivými slunečními paprsky, ale také před větrem. Zároveň jsou aerodynamicky a stylisticky dokonalé. Kromě brýlí Oakley nabízíme také potřebné příslušenství. Ať už jde o čisticí sadu, hadřík na otírání čoček nebo polstrované pouzdro, brýle Oakley vám vydrží dlouho.