top

Návleky Salewa

Chrániče na boty Salewa jsou klasické chrániče bot, které jsou ideální pro horskou turistiku. Tyto chrániče jsou ideální pro turistické stezky a mírně vyšší vrcholy.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Tělesné chrániče Salewa - dokonalá ochrana před proměnlivým horským počasím

Značka Salewa je výrobcem oblečení a obuvi, které jsou vhodné i do těch nejnáročnějších horských podmínek. Někdy však i ten nejlepší boty Salewa potřebují správnou podporu. Ideální volbou jsou pak návleky Stuffs od společnosti Salewa, jejichž konstrukce účinně chrání obuv před vlhkostí a vniknutím písku nebo bláta dovnitř. Díky pokročilé konstrukci jsou chrániče bot velmi praktické a osvědčují se nejen v podzimně-zimním období, ale i v létě a na jaře.

Moderní design založený na vlastních technologiích značky

Boty Salewa jsou výrobky využívající mnoho patentovaných technologií značky. Především stojí za zmínku přítomnost membrány Powertex® Díky své mikroporézní struktuře účinně blokuje vlhkost. Chrániče bot jsou proto vhodné do deště, sněhu a na pochod ve vlhkém terénu. Díky vysoké prodyšnosti konstrukce se také účinně odpařuje přebytečná vlhkost na pokožce během cvičení. Stuffs od společnosti Salewa však nejsou jen o moderní membránové konstrukci. Modely jsou vyrobeny z materiálů šetrných k životnímu prostředí. Jejich upevnění pomocí pásku odolného proti poškození je hračka a zabere jen pár okamžiků. Modely jsou k dispozici v různých velikostech, takže je snadno přizpůsobíte svým botám. Mačky jsou lehké a odolné vůči mechanickému poškození konstrukce. Při nošení maček můžete chránit své kalhoty a boty před náhodným poškozením.

Podívejte se na nabídku kombinéz Salewa v našem internetovém obchodě 8a.cz

V internetovém obchodě 8a.cz naleznete širokou nabídku výrobků uznávané a zkušené značky Salewa Chrániče bot připravené pro dospělé a mladé uživatele jsou ideální do každého terénu. V létě zabrání tomu, aby se nám do bot dostaly kamínky a písek, a na podzim a v zimě účinně brání pronikání vlhkosti. Díky nim si budeme moci trekování užít v maximálním pohodlí. Široká nabídka modelů a velikostí umožňuje snadno přizpůsobit obuv Salewa vašim preferencím, obuvi a plánům na hory.