top

Návleky na zimu

Protiskluzové zimní návleky na boty a turistické mačky vám usnadní pohyb v zasněženém a zledovatělém terénu. Poslouží vám při horských túrách i procházkách.
14
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

14 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 položek

na stránce

Různorodé protiskluzové zimní nesmeky na boty

Dokonale padnoucí hroty na boty ocení zejména milovníci zimního běhu. Zaručují nám bezpečnost a pohodlí i na kluzkém povrchu. Protiskluzové nesmeky na boty jsou určeny pro všechny typy obuvi. Díky intuitivnímu systému zapínání se velmi snadno nasazují a zabírají velmi málo místa. Nesmeky se mohou designově velmi lišit. Většinou se však jedná o velmi jednoduché konstrukce, jejichž používání je intuitivní. Nesmeky na boty s o něco delšími hroty jsou skvělou volbou pro turistiku na lehčích stezkách. V případě zledovatělých nebo zasněžených úseků stezky zajistí dostatečnou přilnavost.

Zimní nesmeky na boty

Zimní hroty na boty se skvěle hodí na lehčí, vysoké pánské turistické boty do lehčího terénu. Pružné, protiskluzové zimní návleky na boty se dobře hodí do městské obuvi i do běžeckých bot. Kratší hroty dobře fungují na sněhu a ledu. Většina konstrukcí je založena na pružných pásech z gumy nebo silikonu, které zaručují optimální přizpůsobení obuvi. Jak turistické, tak protiskluzové nesmeky na boty jsou při balení velmi kompaktní, takže se pro ně v turistickém batohu vždy najde místo.

Široká nabídka nesmeků a protiskluzových návleků na 8a.cz

Příprava na zimu? Ujistěte se, že máte správné vybavení pro zdolávání zasněžených a zledovatělých cest. V internetovém obchodě 8a.cz si můžete zakoupit turistické nesmeky a protiskluzové zimní návleky na boty. Široký sortiment vám umožní snadno vybrat optimální model pro vaši obuv a plánovanou trasu.