top

Návleky na zimu

Protiskluzové zimní návleky na boty a turistické mačky vám usnadní pohyb v zasněženém a zledovatělém terénu. Poslouží vám při horských túrách i procházkách.
15
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce

Diferencované protiskluzové zimní návleky na boty

Dokonale padnoucí hroty na boty ocení zejména milovníci zimního běhu. Zaručují nám bezpečnost a pohodlí i na kluzkém povrchu. Pouzdra na obuv s protiskluzovou úpravou jsou určena pro všechny typy obuvi. Díky intuitivnímu systému zapínání se velmi snadno nasazují a zabírají velmi málo místa. Botičky a zimní pantofle se mohou designově velmi lišit. Většinou se však jedná o velmi jednoduché konstrukce, jejichž používání je intuitivní. Mačky na boty s o něco delšími hroty jsou skvělou volbou pro turistiku na lehčích stezkách. V případě zledovatělých nebo zasněžených úseků stezky zajistí dostatečnou přilnavost.

Zimní návleky na boty

Zimní hroty na boty se skvěle hodí na lehčí, vysoké pánské turistické boty do lehčího terénu. Pružné, protismykové zimní návleky na boty se dobře hodí do městské obuvi i do běžeckých bot. Kratší hroty dobře fungují na utuženém sněhu a ledu. Většina konstrukcí je založena na pružných pásech z gumy nebo silikonu, které zaručují optimální přizpůsobení obuvi. Jak turistické, tak protiskluzové mačky na boty jsou při balení velmi kompaktní, takže se pro ně v turistickém batohu vždy najde místo.

Široká nabídka maček a protiskluzových podložek v provedení 8a.cz

Příprava na zimu? Ujistěte se, že máte správné vybavení pro zdolávání zasněžených a zledovatělých cest. V internetovém obchodě si můžete zakoupit turistické boty a neprokluzující zimní návleky na boty 8a.cz. Široký sortiment vám umožní snadno vybrat optimální model pro vaši obuv a plánovanou trasu.