top

Protiskluzové návleky

Protiskluzové návleky na boty a turistické nesmeky vám usnadní pohyb v zasněženém a zledovatělém terénu. Poslouží vám při horských túrách i procházkách.
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

Vymazat

Různorodé protiskluzové návleky na boty

Dokonale padnoucí protiskluzové návleky na boty ocení zejména milovníci zimního běhu. Zaručují nám bezpečnost a pohodlí i na kluzkém povrchu. Protiskluzové návleky a nesmeky na boty jsou určeny pro všechny typy obuvi. Na rozdíl od maček nevyžadují specializované boty. Díky intuitivnímu systému zapínání se velmi snadno nasazují a zabírají velmi málo místa. Nesmeky se mohou designově velmi lišit. Většinou se však jedná o velmi jednoduché konstrukce, jejichž používání je intuitivní. Nesmeky na boty s o něco delšími hroty jsou skvělou volbou pro lehčí pěší turistiku. V případě zledovatělých nebo zasněžených úseků stezky zajistí dostatečnou přilnavost. Klasické nesmeky na boty se vyrábějí v několika velikostech, od S do XL, které pokrývají několik velikostí bot. Pokud máte pochybnosti, jakou velikost nesmeků zvolit, zvolte raději větší než menší.

Nesmeky na boty

Nesmeky na boty se skvěle hodí na lehčí, vysoké pánské turistické boty a do lehčího terénu. Pružné, protiskluzové návleky na boty se dobře hodí do městské obuvi i do běžeckých bot. Kratší hroty dobře fungují na sněhu a ledu. Většina konstrukcí je založena na pružných pásech z gumy nebo silikonu, které zaručují optimální přizpůsobení obuvi. Jak turistické nesmeky, tak protiskluzové návleky na boty jsou při balení velmi kompaktní, takže se pro ně v turistickém batohu vždy najde místo. 

Široká nabídka nesmeků a protiskluzových návleků na 8a.cz

Příprava na zimu? Ujistěte se, že máte správné vybavení pro zdolávání zasněžených a zledovatělých cest. V internetovém obchodě 8a.cz si můžete zakoupit turistické nesmeky a protiskluzové návleky na boty. Dodají stabilitu při chůzi po zledovatělém povrchu. Široký sortiment vám umožní snadno vybrat optimální model pro vaši obuv a plánovanou trasu.

Chystáte se na náročnější trek, do vyšších hor? Tehdy lepší než nesmeky budou mačky. Nabízíme široký výběr všech typů maček. Turistické mačky, poloautomatické mačky a automatické mačky, všechny najdete v našem e-shopu.