top

Montura Dámské boty

Dámské boty Montura nabízejí perfektní střih a fantastický design. Horské boty pro milovnice horských výzev, trekingu a pěší turistiky. Dokonalé přilnutí k noze znamená maximální pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

21 výrobky

na stránce
 1. -36%
  Dámská obuv Montura Sound Canvas - smoke grey

  wish list

 2. -45%
  Dámská obuv Montura Cortina GTX - brown

  wish list

 3. -10%
  Dámské boty Montura Vertigo GTX - black/water

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

21 výrobky

na stránce
Vymazat

Montura - dámská obuv dokonale padnoucí na nohu

Italská značka Montura velmi dbá na to, aby její obuv poskytovala maximální pohodlí i všem milovnicím hor. Většina modelů je k dispozici v dámských verzích, které se liší nejen barvou, ale také mírně odlišným přizpůsobením noze s ohledem na rozdíly v její struktuře. Proto jsou dámské boty Montura oblíbenou volbou do hor a na túry v rozmanitém terénu. Nabídka italského výrobce je tak široká, že v nich můžete zdolat nejvyšší vrcholy i vyrazit na víkendový výlet. Všechny dámy, které hledají vysoký komfort v trekingových botách, by měly vyzkoušet dámskou obuv Montura.

Dámská obuv Montura pro různé aktivity

Boty této značky připravené speciálně pro ženy se vyznačují mimo jiné lehkostí. Díky tomu příliš nezatěžují nohy. Jejich váhu nepocítíme ani na delších trasách. Turistická obuv se nejčastěji volí pro letní období a lehčí terén. Jsou skvělou obuví, když potřebujeme zvýšenou ventilaci. Umožňuje také zachovat velmi vysokou dynamiku chůze. Když se vydáme na jednodenní výlet do hor, bude to ideální volba. Mezi nízkými botami rozhodně vynikají Montura nástupové boty. Tyto modely jsou určeny do nejnáročnějšího terénu a jsou ideální pro skály, úzké schody a trhliny. Dámské trekové boty Montura se zase zaměřují na maximální pohodlí při zdolávání mnohakilometrových tras. Zvýšené odpružení a trochu více prostoru v botě se promítají do vysokého turistického pohodlí za každého počasí. Pro nejzkušenější milovnice hor připravil výrobce vysokohorské boty. Tyto modely byly připraveny s ohledem na horolezectví. Umožní vám vystoupit na nejvyšší vrcholy. V nabídce jsou modely bez membrány i s membránou. Dámské boty Montura GORE-TEX® poskytují spolehlivou ochranu před deštěm a sněhem. Jsou ideální volbou pro většinu roku, kdy můžeme v horách očekávat jakékoliv počasí.

Dámská obuv Montura - obchod 8a.cz je široký výběr modelů

Přestože základním charakteristickým znakem dámské obuvi je dokonalé přizpůsobení se dámské noze, nezapomíná se ani na vhodně zvolený styl obuvi. Barevné verze připravené speciálně pro dámy jistě osloví všechny milovníky horských aktivit. Barevné, ale i tlumené verze se budou líbit všem.