top

Malé tašky Deuter

Sáčky Deuter představují pohodlný způsob přepravy nejnutnějších drobností. Vejdou se do nich základní dokumenty, klíče nebo telefon. Sáčky Deuter se mohou lišit velikostí a způsobem uchycení, takže si z jejich široké nabídky můžete snadno vybrat model, který bude vyhovovat vašim potřebám.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -8%
  Ledvinka Deuter Security Money Belt I - black
  Ledvinka Deuter Security Money Belt I - black
  včetně DPH 419Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 399Kč (+6%)
  Doporučená cena výrobce 459Kč (-8%)

  wish list

 2. -6%
  Peněženka na krk Deuter Security Wallet II - sand
  Peněženka na krk Deuter Security Wallet II - sand
  včetně DPH 399Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 419Kč (-4%)
  Doporučená cena výrobce 429Kč (-6%)

  wish list

 3. -9%
  Peněženka na krk Deuter Security Wallet II - black
  Peněženka na krk Deuter Security Wallet II - black
  včetně DPH 389Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 369Kč (+6%)
  Doporučená cena výrobce 429Kč (-9%)

  wish list

 4. -10%
  Peněženka na krk Deuter Security Wallet I - black
  Peněženka na krk Deuter Security Wallet I - black
  včetně DPH 329Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 319Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 369Kč (-10%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Sáčky Deuter pro každodenní použití i na cesty

Značka Deuter je výrobce, jehož řešení jsou známá a oceňovaná po celém světě. Batohy Deuter každoročně získávají ocenění v nejprestižnějších světových soutěžích. Portfolio značky však zahrnuje mnoho dalších produktů, jako jsou spací pytle a příslušenství. Co však mají batohy, spací pytle a batohy Deuter společného? Nejvyšší kvalita zpracování a pozornost věnovaná i těm nejmenším detailům. V nabídce značky najdete sáčky, které jsou ideální na cesty, i tašky Deuter pro každodenní použití. Značka se také zaměřuje na řešení šetrná k životnímu prostředí. Vodoodpudivá impregnace použitá při výrobě sáčků proto neobsahuje škodlivé chemické látky (PFC-Free).

Vysoká kvalita zpracování a moderní řešení

Sáčky Deuter jsou modely vyrobené pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Jsou lehké a odolné, takže si můžete být jisti, že nově zakoupené zboží budete používat po dlouhou dobu. Mnoho výrobků je šito ve vazbě ripstop, která chrání tkaninu před náhodným roztržením. Speciální vodoodpudivá impregnace chrání vak Deuter nejen před vodou, ale také před rychlým ušpiněním. Modely jsou k dispozici v různých střizích, což vám jistě umožní vybrat si něco, co bude vyhovovat vašim potřebám. Sáčky Deuter však mají mnohem více funkčních řešení. Především je velké množství modelů vybaveno zámky RFiD. Díky nim ochráníme své platební karty a přenášené doklady před krádeží. Jak? Je to velmi jednoduché, protože speciální materiál odráží rádiové vlny, takže naše karty nebo pasy nemohou být naskenovány a zachyceny nepovolanými osobami.

Brašna nebo snad ledvinka Deuter? Podívejte se do obchodu 8a.cz

V internetovém obchodě 8al.pl Najdete zde obrovský výběr produktů renomované značky Deuter Od trekingových batohů až po funkční brašny Deuter Každý z nich je vyroben z vysoce kvalitních materiálů! Sáčky jsou ideální volbou pro každodenní použití i na cesty. Jejich plochý tvar vám umožní snadno je schovat pod oblečení. Moderní řešení ochrání vaše karty a doklady před krádeží a praktické kapsy vám umožní pohodlně uspořádat náklad.