top

Mačky Grivel

Mačky GRIVEL jsou synonymem spolehlivosti a odolnosti. Výrazné černožluté modely s proaktivními sněhovými podložkami jsou považovány za jedny z nejlepších na světě! Vyberte si mačky z řady G nebo Air s úchytem na boty a vyrazte na zimní stezku.
Filtry (1)
Filtry
  1. Řemínkové
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Italská kvalita a spolehlivost maček Grivel

Vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, mačky Grivel se staly velmi oblíbenými díky řešením, na která se můžete spolehnout v nepříznivých podmínkách. Nabídka tohoto zkušeného italského výrobce zahrnuje celou řadu modelů. Ty nejjednodušší jsou ideální pro zimní turistiku a pohyb v lehčím terénu. Pokročilejší konstrukce umožňují zdolávat stále náročnější trasy a čelit stále strmějším stěnám. Lezecké mačky Grivel jsou určeny pro pokročilé uživatele - milovníky smíšeného a ledového lezení. Plný potenciál těchto modelů mohou využít lidé s bohatými zkušenostmi se zimním lezením v těch nejtěžších podmínkách. Většina modelů používá pevnou uhlíkovou nebo chrom-molybdenovou ocel, která výborně odolává náročným horským podmínkám. V závislosti na zamýšleném použití se může počet a uspořádání zubů u různých macky modelů značně lišit. Díky tomu jsou ideální pro překonávání mírně zvlněného terénu nebo strmých horských svahů, často pokrytých nejen sněhem, ale hlavně ledem. Všechny mají společnou kvalitu, která zaručuje bezpečnost a trvanlivost!

Značka Grivel nejsou jenom mačky

Grivel je mezi milovníky zimních horských aktivit zdaleka nejznámější značkou. Pro mnohé jsou to právě mačky této značky, o kterých sní a za které jsou ochotni zaplatit více. A není divu - jedná se o skutečně vynikající zařízení, za kterým stojí zkušenosti značky (více než 200 let!) a tisíce spokojených uživatelů. Kromě maček je Grivel také spolehlivým cepiny Grivel - jak turistickým, tak i velmi technickým pro milovníky lezení v ledu. Tyto výrobky jsou zimní nezbytností, která zvládne i ty nejnáročnější podmínky v nejtužší zimě. Drobným doplňkem jsou chrániče čepelí a návleky na mačky, které se v této řadě rovněž vyznačují vysokou kvalitou.

Oblíbené mačky Grivel v obchodě 8a.cz

V naší nabídce najdete široký výběr nejoblíbenějších modelů maček tohoto výrobce. Mezi nabízenými verzemi jsou jak košíkové, tak automatické a poloautomatické mačky, vždy z nejnovějších dodávek a aktuální kolekce. Díky této rozmanitosti si každý člověk, bez ohledu na použitou obuv, může vybrat verzi dokonale přizpůsobenou obuvi. Nejoblíbenější jsou univerzální modely pro vysokohorskou a ledovcovou turistiku. Mezi nimi můžeme rozlišit mačky Grviel G10 a G12, které se liší mimo jiné počtem zubů. Vysoká obliba těchto řešení vyplývá z jejich jednoduché konstrukce, která se projevuje ve spolehlivosti v náročných podmínkách. V naší nabídce najdete nejoblíbenější modely, které se těší neutuchající oblibě u mnoha turistů, kteří v zimě zdolávají horské silnice. Vysoce kvalitní materiály použité na výrobu maček zaručují spolehlivost a umožňují dlouhodobé používání v náročných podmínkách. Po mnoho let zdokonalované mačky Grivel si s oblibou vybírají jak začátečníci, tak zkušení milovníci hor.