top

Lyžařské rukavice GORE-TEX

Lyžařské rukavice GORE-TEX® jsou určeny pro zimní horské výzvy, kdy je důležité chránit ruce před sněhem nebo deštěm. Rukavice s membránou GTX také poskytují plnou ochranu před nejsilnějším větrem.
20
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce
 1. -30%
  Rukavice Ziener Glyn GTX + Gore Warm - black

  wish list

 2. -30%
  Dámské rukavice Ziener Karma GTX - black

  wish list

 3. -15%
  Lyžařské rukavice Kombi The Timeless Glove - black

  wish list

 4. -22%
  Lyžařské palčáky Ziener Garwel GTX Mitten - black

  wish list

 5. -18%
  Lyžařské rukavice Black Diamond Legend - black

  wish list

 6. -15%
  Lyžařské rukavice Kombi The Edge Glove - black

  wish list

 7. -30%
  Lyžařské rukavice Arcteryx Sabre Glove - black

  wish list

 8. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Gunar GTX - black/magnet

  wish list

 9. -15%
  Lyžařské rukavice Kombi Intrepid Glove - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce

Milenci, kteří se nebojí vlhkosti!

Lyžařské rukavice GORE-TEX® poskytují dokonalou ochranu proti sněhu, dešti a větru. Tenká membrána umístěná mezi vrstvami materiálů vytváří neproniknutelnou bariéru proti kapkám vody. Ale ti, kdo považují membránu za "film", se mýlí. Jedná se o elastický povlak, který se při mikroskopickém pohledu jeví jako... dutý jako síto. Ano, membrána v lyžařských rukavicích je plná pórů, které díky své velikosti omezují pronikání vody, ale od běžného (a strukturálně jednotného) filmu se liší tím, že nezadržují vodu v plynné formě. Pot, který vaše pokožka neustále uvolňuje, tak může bez překážek procházet nepromokavou membránou. Lyžařské rukavice GORE-TEX® vás tedy chrání před vlhkostí dvěma způsoby: jednak chrání před sněhem a jarními přeháňkami (což si vy ani vaše ratolesti nikdy nepřejete ;-), a jednak neabsorbují vlhkost z vašich rukou. Membránové lyžařské rukavice tak nabízejí opravdu vysokou úroveň pohodlí pro celodenní lyžování v různých povětrnostních podmínkách. Bez ohledu na to, jaký model, tloušťku nebo střih si vyberete, technologie uvnitř vás ochrání před promočením stejně.

Lyžařské rukavice s membránou GORE-TEX® mají mnoho jmen

V naší nabídce najdete rukavice různých účelů, tloušťky a povrchové úpravy. Konstrukce rukavic pro sjezdové lyžování se mírně liší od konstrukce rukavic pro freeride nebo skitové lyžování. Některé modely budou silnější, jiné tenčí, ale s lepším pocitem v prstech; některé budou končit elastickou manžetou těsně nad zápěstím, jiné budou o dobrých pár centimetrů delší a budou překrývat manžetu bundy. Ať už dáváte přednost tvaru nebo tloušťce rukavic, je dobré vědět, že se liší i to, co je uvnitř. Při výběru lyžařských rukavic GORE-TEX berte v úvahu, kterou ze 4 variant této technologie používají.

Klasické rukavice GORE-TEX® Gloves (označení produktové řady najdete bud v popisu, nebo na samotných rukavicích - v podobě barevného pásku, který někteří výrobci nosí pro rychlejší vyhledání modelů v regálu obchodu) jsou ideální pro většinu situací. Jedná se o mimořádně univerzální modely, které lze používat v širokém spektru povětrnostních podmínek. Jsou ideální na lyžování, ale hodí se i na túry v chladných dnech po zasněžených stezkách.

Pro ty, kteří hledají výjimečně dobře izolované modely, nabízíme lyžařské rukavice GORE-TEX® Gloves + Gore Warm Technology Tyto modely se vyznačují mimořádně účinnou izolací. Jsou správnou volbou pro všechny, kteří potřebují větší teplo. Ochrání vás před chladem na vleku i při rychlých jízdách na upravených sjezdovkách a v hlubokém prašanu.

Na druhou stranu existují také lyžařské rukavice GORE-TEX® Gloves + Gore Active Technology, které nabízejí zvýšenou prodyšnost. Vyberou si je nadšenci do skialpinismu, kteří potřebují mít zajištěné správné podmínky při dlouhých stoupáních, kde je prioritou schopnost odvádět přebytečné teplo a vlhkost.

Pánské a dámské lyžařské rukavice GORE-TEX v obchodě 8a.cz

Ať už hledáte rukavice s krátkou nebo dlouhou manžetou, z přírodní kůže nebo pouze ze syntetických materiálů, v našem obchodě je najdete. Nabízíme zateplené lyžařské rukavice GORE-TEX® od špičkových horských značek, jako jsou Black Diamond, Ziener, Kombi, Salewa a The North Face.

Pánské lyžařské rukavice Dámské lyžařské rukavice Rukavice The North Face Dětské lyžařské rukavice Lyžařské rukavice Ziener