top

Lyžařské ponožky X-Socks

Lyžařské ponožky X-SOCKS® znamenají dokonalé ovládání lyží a optimální podmínky pro nohy při námaze. Tyto moderní ponožky do lyžařských bot jsou ideální pro všechny milovníky sjezdového lyžování.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -25%
  Lyžařské ponožky X-Socks Ski Patriot 4.0 Socks - poland
  Lyžařské ponožky X-Socks Ski Patriot 4.0 Socks - poland
  včetně DPH 749Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 779Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 999Kč (-25%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Lyžařské ponožky X-SOCKS jsou nástupcem ponožek X-Bionic

Vhodně zvolené lyžařské ponožky mají významný vliv na naše pohodlí při lyžování. Jako jediné jsou v přímém kontaktu s chodidly, která jsou při tomto fyzicky náročném sportu vystavena odřeninám a otlakům. Lyžařské ponožky X-SOCKS dříve známé jako lyžařské ponožky X-Bionic jsou ideální volbou pro nejnáročnější lyžaře. Jejich moderní konstrukce poskytuje maximální oporu při lyžování. Ponožky jsou také navrženy tak, aby poskytovaly plný tepelný komfort. Společnost X-SOCKS používá při výrobě ponožek mnoho patentů a patentovaných technologií, které umožňují pozitivně ovlivnit naše pohodlí!

Syntetické tkaniny a inovativní řešení

Lyžařské ponožky X-SOCKS jsou vyrobeny z moderních syntetických tkanin, které lyžařům poskytují řadu žádoucích vlastností. Především umožňují udržovat optimální tělesnou teplotu. Účinně izolují proti chladu a zároveň umožňují vynikající cirkulaci vzduchu díky speciálním větracím zónám. Tkanina je také schopna rychle absorbovat pot z pokožky během cvičení. Přebytečná vlhkost se pak účinně odpařuje a zanechává pocit sucha a pohodlí po dlouhou dobu. Tkaniny jsou také robustní a odolné proti rychlému oděru a náhodnému mechanickému poškození. Lyžařské ponožky X-SOCKS se rovněž vyznačují řadou inovací, které výrobky této značky odlišují od konkurence. Nebylo by možné vyjmenovat všechny, ale za zmínku stojí zejména X-SOCKS Aktiv-Bund® a X-SOCKS Helixcoil®. Prvním z nich je speciální lem, který zajišťuje optimální přizpůsobení ponožek, aniž by ovlivňoval krevní oběh. Druhou je speciální "bandáž", která drží lýtkové svaly ve stabilní poloze, čímž snižuje přenos vibrací do nohy, což má za následek rychlý pocit únavy.

Lyžařské ponožky X-SOCKS v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najdete široký výběr ponožek této uznávané značky. Jejich moderní konstrukce vám při lyžování poskytne maximální oporu. Díky správně zvoleným ponožkám se nejen vyhnete odřeninám a podráždění, ale také se ochráníte před nadměrnou a příliš rychlou svalovou únavou. Široká nabídka modelů znamená, že úspěšně najdete produkt, který bude dokonale vyhovovat vašim osobním preferencím. Kolekce značky se skládá z dámských a pánské lyžařské ponožky X-SOCKS.