top

Lyžařské bundy Salomon

Lyžařské bundy Salomon jsou ideální pro ty, kteří dávají přednost lyžování na dokonale upravených sjezdovkách, ale i pro ty, kteří dávají přednost lyžování v divočině. Poskytují optimální ochranu před sněhem a studeným větrem i volnost pohybu. Pánské a dámské lyžařské bundy Salomon pro zimní sporty.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -32%
  Lyžařská bunda Salomon Moon Patrol Gore-Tex Jkt - fiery red/deep
  Lyžařská bunda Salomon Moon Patrol Gore-Tex Jkt - fiery red/deep
  včetně DPH 9499 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 8724 Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 14000 Kč (-32%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Lyžařské bundy Salomon do všech podmínek

Francouzská značka Salomon je nepopiratelně spojen s lyžováním. Díky dlouholetým zkušenostem jsou její oblečení i hardware považovány za jedny z nejlepších výrobků na trhu. Výběr správné lyžařské bundy je klíčovým rozhodnutím pro váš tepelný komfort při lyžování. Lyžařské bundy Salomonjsou vyrobeny výhradně z vysoce kvalitních tkanin, které jsou podpořeny špičkovými technologiemi, a to jak vlastními, tak poskytovanými uznávanými externími partnery. Společnost Salomon se také zavázala k ochraně životního prostředí Proto bude mít vaše nová lyžařská bunda Salomon certifikaci bluesign® To potvrzuje, že výrobek byl vyroben co nejudržitelnějším způsobem.

Moderní řešení pro maximální pohodlí

Lyžařské bundy Salomon jsou navrženy tak, aby vás udržely v suchu i v tělesné pohodě. Proto výrobce používá ve svých bundách membrány. Díky nim je tekutá voda (déšť nebo sníh) zastavena a naše pokožka může zůstat suchá díky vysoké prodyšnosti. Tento typ konstrukce navíc výborně blokuje vítr, který by mohl vést k našemu rychlému ochlazení. Bunda Salomon ski jacket zaručuje také ochranu před nízkými teplotami. Různé modely používají syntetickou izolaci různé gramáže, která dokonale izoluje od chladu. Syntetické roztoky jsou lehké a při kontaktu s vlhkostí neztrácejí své vlastnosti. Navíc lyžařské bundy Salomon mají mnoho funkcí, které lyžaři chtějí. Patří mezi ně kapuce kompatibilní s helmou, nastavitelné sněhové pásy a větrání v podpaží pro lepší cirkulaci vzduchu.

Podívejte se na lyžařské bundy Salomon v našem obchodě 8a.cz

Široký výběr bundy Salomon Modely určené pro lyžování vám poskytnou maximální podporu bez ohledu na podmínky na sjezdovce. Díky použitým materiálům se vaše nová lyžařská bunda Salomon stane dlouhodobým základem šatníku. K dispozici máme dámské i pánské modely. Každý si tak může najít ideální lyžařskou bundu podle svých individuálních potřeb.