top

Lyžařské bundy Arcteryx

Lyžařské bundy Arcteryx jsou zateplené modely, které poskytují tepelný komfort na upravených i neupravených sjezdovkách. Bundy Arcteryx jsou speciálně navrženy pro lyžování a poskytují vynikající ochranu před sněhem, větrem a nízkými teplotami.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -27%
  Lyžařská bunda Arcteryx Macai Shell Jacket - boxcar/pytheas
  Lyžařská bunda Arcteryx Macai Shell Jacket - boxcar/pytheas
  včetně DPH 13349 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 11849 Kč (+13%)
  Doporučená cena výrobce 18326 Kč (-27%)

  wish list

 2. -29%
  Hybridní bunda dámská Arcteryx Proton Hybrid Hoody - neutral zone
  Hybridní bunda dámská Arcteryx Proton Hybrid Hoody - neutral zone
  včetně DPH 5724 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5099 Kč (+13%)
  Doporučená cena výrobce 8063 Kč (-29%)

  wish list

 3. -27%
  Bunda na lyže Arcteryx Macai Shell Jacket - black sapphire/yukon
  Bunda na lyže Arcteryx Macai Shell Jacket - black sapphire/yukon
  včetně DPH 13349 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 13099 Kč (+2%)
  Doporučená cena výrobce 18326 Kč (-27%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Lyžařská bunda Arcteryx - nekompromisní volba

Pokud jste fanouškem nebo nadšencem lyžování a hledáte bundu, která splní všechna vaše očekávání, stojí za to vyzkoušet lyžařské bundy Arcteryx Tento kanadský výrobce, který je bezpochyby spojován s výrobky špičkové kvality, vytváří nekompromisní modely, které perfektně fungují i v extrémních podmínkách. Odolné a lehké lamináty doplňuje řada praktických řešení, díky nimž bundy Arcteryx pro lyžování jsou ideální volbou pro nejnáročnější uživatele a nositele. Výrobky této značky jsou také vyráběny s maximálním ohledem na životní prostředí. Proto jim byl udělen certifikát bluesign®, který potvrzuje, že celý výrobní proces byl maximálně udržitelný!

Nejnovější technologie pro zajištění maximálního pohodlí

Lyžařské bundy Arcteryx jsou modely využívající nejlepší technologie dostupné na trhu. Začněme membránami - ty pocházejí od renomovaného dodavatele GORE-TEX® Můžeme si vybrat jak klasickou membránu, tak špičkové řešení Pro se zvýšenou odolností proti mechanickému poškození. Membrána v kombinaci s impregnací DWR zajišťuje naprostou nepromokavost a větruodolnost. Díky tomu se nemusíme bát, že bychom zmokli nebo se ochladili v poryvech větru. Modely jsou vybaveny i řadou dalších praktických řešení. Lyžařské bundy Arcteryx jsou zateplené patentovaným syntetickým pláštěm, který výborně izoluje od chladu. Laminované zipy snižují riziko zatečení vody do konstrukce na minimum. Bundy lze také spárovat s kompatibilními lyžařské kalhoty Arcteryx pomocí řešení Slide'n Loc™. Některé modely jsou také vybaveny odrazkami RECCO® pro zvýšení bezpečnosti. Reflektory systému RECCO® vám v případě nouze usnadní záchranu.

Podívejte se na lyžařské bundy Arcteryx v našem obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz V našem internetovém obchodě najdete mnoho modelů výrobků této uznávané kanadské značky. Lyžařská bunda Arcteryx bude perfektní volbou pro ty nejnáročnější zákazníky. Díky nejvyšší kvalitě výrobku se stane základem vašeho lyžařského šatníku na mnoho sezón. V kolekci najdete pánské i dámské lyžařské bundy. Každý si tak bude moci vybrat model bundy, který bude dokonale vyhovovat jeho preferencím a siluetě!