top

Lyžařské kalhoty Arcteryx

Lyžařské kalhoty Arcteryx jsou modely připravené pro lidi, kteří hledají oblečení nejvyšší kvality. Nejmodernější materiály a střih na míru zajišťují dokonalou ochranu před povětrnostními vlivy a pohodlné používání. Prohlédněte si pánské a dámské lyžařské kalhoty Arcteryx a vyrazte na svah za jakýchkoli podmínek!
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -26%
  Kalhoty na lyže Arcteryx Macai Pant - black
  Kalhoty na lyže Arcteryx Macai Pant - black
  včetně DPH 10799 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 9724 Kč (+12%)
  Doporučená cena výrobce 14699 Kč (-26%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Lyžařské kalhoty Arcteryx - nekompromisní kvalita

Kanadská značka Arcteryx získal mezinárodní uznání za vynikající kvalitu zpracování svých výrobků. Design Arcteryx do nejmenších detailů v kombinaci se špičkovou technologií zajišťuje maximální tepelný komfort. Lyžařské kalhoty Arcteryx jsou také zárukou ochrany před proměnlivým horským počasím. Jejich pokročilá konstrukce účinně snižuje riziko prochladnutí vašeho těla. Kalhoty, stejně jako Lyžařské bundy Arcteryx jsou vyrobeny z udržitelných materiálů, které neznečišťují životní prostředí, což potvrzuje certifikace bluesign® Vodoodpudivé vrstvy neobsahují PFC.

Moderní technologie zajišťují maximální pohodlí

Lyžařské kalhoty Arcteryx jsou modely vyrobené z lehkých a extrémně odolných materiálů. Díky tomu jsou dostatečně silné, aby vydržely nástrahy lyžování. U některých modelů jsou nejzranitelnější místa vyztužena známou outdoorovou tkaninou Cordura® Značka spolupracuje s nejlepšími dodavateli, aby zajistila, že technologie použité v kalhotách splňují i ty nejvyšší nároky. Lyžařské kalhoty Arcteryx proto využívají pokročilé mikroporézní membrány z řady GORE-TEX® Ty poskytují kompletní nepromokavou a větruodolnou ochranu, což má pozitivní vliv na náš tepelný komfort při lyžování. Arcteryx lyžařské kalhoty mají také mnoho praktických funkcí, jako jsou vestavěná očka, integrace do bundy a prostorné kapsy. Některé modely jsou také vybaveny reflektory pro systém RECCO® Ty umožňují záchranným složkám efektivněji prohledávat lavinové oblasti, a tím zvyšují naši bezpečnost.

Podívejte se na lyžařské kalhoty Arcteryx v horském obchodě 8a.cz

Lyžařské kalhoty Arcteryx nabízejí širokou škálu modelů, které můžete snadno sladit s bundou (nebo si vytvořit komplet). Vyspělá konstrukce zajišťuje vysokou úroveň pohodlí. Přebytečná vlhkost na pokožce se účinně odpařuje a vnější faktory, jako je vítr nebo srážky, nemají vliv na tělesnou teplotu. Díky vysoké kvalitě se lyžařské kalhoty Arcteryx stanou nepostradatelnou součástí vašeho zimního šatníku. Nezapomeňte si proto prohlédnout kolekci této značky v online obchodě 8a.cz!