top

Lezecké kalhoty E9

Lezecké kalhoty E9 ® byly navrženy s ohledem na lezecké nadšence. Modely, které vám poskytují naprostou volnost pohybu. Bonusem jsou originální barvy a poutavé vzory.
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

na stránce
 1. -29%
  Lezecké kalhoty pánské E9 Rondo X2 - rosemary

  wish list

 2. -29%
  Dámské lezecké kalhoty E9 Iuppi - caramel

  wish list

 3. -29%
  Lezecké kalhoty E9 Rondo Slim - russet

  wish list

 4. -29%
  Lezecké kalhoty E9 Rondo Slim - kingfisher

  wish list

 5. -29%
  Lezecké kalhoty E9 Blat2.0 - rosemary

  wish list

 6. -29%
  Lezecké kalhoty E9 Gusky - blue night

  wish list

 7. -29%
  Lezecké kalhoty dámské E9 Ammare 2.2 - magenta

  wish list

 8. -29%
  Lezecké kalhoty dámské E9 N Mix 2.2 - light green

  wish list

 9. -29%
  Lezecké kalhoty dámské E9 Joy 2.2 - green lake

  wish list

 10. -29%
  Lezecké kalhoty E9 Gusky - caramel

  wish list

 11. -26%
  Dámské lezecké kalhoty E9 Mare2 - magenta

  wish list

 12. -26%
  Lezecké kalhoty E9 N 3Angolo2 - steel

  wish list

 13. -26%
  Lezecké kalhoty E9 N 3Angolo2 - russet

  wish list

 14. -25%
  Dámské lezecké kalhoty E9 Iuppi - royal blue

  wish list

 15. -30%
  Dámské kalhoty E9 Onda Slim 2 - agata

  wish list

 16. -20%
  Dámské lezecké kalhoty E9 Onda Story - apple

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

na stránce
Vymazat

E9 lezecké kalhoty - italský styl a kvalita

Málo značek v době všudypřítomné globalizace spoléhá na místní výrobu. Společnost E9 je jednou z mála výjimek. Lezecké kalhoty jsou vyrobeny v Itálii, což s sebou nese jen samá pozitiva. Zaprvé jsou v nejvyšší možné kvalitě. Za druhé, při výrobě v Asii nevzniká obrovské množství oxidu uhličitého, které doprovází dopravu a logistiku. Díky tomu jsou horolezecké kalhoty E9 nejen funkční, ale také šetrné k životnímu prostředí. Více než 20 let zkušeností společnosti založené bývalým mistrem světa v boulderingu Mauro Calibanim znamená, že kalhoty jsou propracované do nejmenších detailů, od kapsy až po držák na zubní kartáček. Značka se zavázala chránit životní prostředí, komu jinému než nám, outdoorovým fanouškům, by mělo na jeho blahu záležet nejvíce? Organická bavlna, to je vše, 95 % výrobků bez plastových obalů, průhledné, navíc podporující proenvironmentální organizaci EOCA™.

Co by měly mít lezecké kalhoty?

Dobré lezecké kalhoty by nám měly poskytovat především pohodlí. Proto jsou lezecké kalhoty E9 vyrobeny z vysoce kvalitních přírodních a syntetických tkanin. Organická bavlna obsažená ve složení velmi dobře dýchá a poskytuje nám výjimečné pohodlí. Je také velmi měkká, což minimalizuje riziko podráždění a odření pokožky. Kalhoty mají také syntetické příměsi ve formě elastických vláken. Díky nim a vhodně tvarovanému anatomickému střihu nám E9 Climbing Trousers poskytují maximální rozsah pohybu! Modely jsou vyrobeny s důrazem na nejmenší detaily. Díky nejvyšší kvalitě zpracování jsou patřičně odolné; jejich výběrem sáhnete po oblečení, které se stane základem vašeho lezeckého šatníku na mnoho dalších sezón.

E9 lezecké kalhoty v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najdete široký výběr modelů těchto kalhot vyráběných v Itálii. Ať už se rozhodnete pro kterýkoli z nich, budete mít při lezení zaručenou dostatečnou oporu a pohodlí. Kolekci tvoří dámské i pánské lezecké kalhoty E9 Díky tomu si každý najde produkt, který splní všechna jeho očekávání.