top

Lezecké batohy E9

Lezecké batohy E9 ® znamenají jednoduchost konstrukce a spolehlivost ve skalách. Batoh umožňuje bezpečné a snadné přenášení lana a lezeckého vybavení. Pohodlné, délkově nastavitelné ramenní popruhy.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -21%
  Lezecký batoh E9 Brso X - grey camouflage
  Lezecký batoh E9 Brso X - grey camouflage
  včetně DPH 1739 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1679 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 2204 Kč (-21%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Lezecké batohy E9 jsou skvělým společníkem pro horské výstupy

Italská značka E9, proslulá svou originalitou a nekonvenčností, je dobře známá lezcům po celé Evropě. Jejich barvy i design přitahují pozornost a vytvářejí originální vzhled, který vás na skalách nebo v horách jistě odliší. Zakladatelem značky je italský bývalý mistr světa v boulderingu Mauro Calibani, který se díky svým dlouholetým lezeckým zkušenostem rozhodl v roce 1998 sám vytvořit vysoce funkční lezecké oblečení a vybavení. Lezecké batohy E9 tak zaručují nekompromisní lezecký komfort a originální design. Díky nízkému objemu a minimalistickému designu jsou batohy velmi lehké. Jsou ideální pro lezení cest v horách, stejně jako pro výlety na skalní výchozy a vícedélkové cesty. Jsou také ideální pro každodenní použití nebo pro přepravu potřebného vybavení na trénink na lezecké stěně.

E9 horolezecké batohy - na co se zaměřit při výběru?

Při výběru batohu na lezení je dobré si odpovědět na otázku: K čemu ho potřebujeme? Vybíráme ho s myšlenkou pohodlného transportního batohu pro přístup ke stěně? Bude to ultralehký batoh, který budeme používat při lezení? Nebo snad kompaktní a všestranný batoh na lezení po skalách? Lezecké batohy E9 jsou řešením pro všechny, kteří chtějí pohodlně přepravovat své vybavení a přitom si zachovat jeho plnou sílu. Jejich lehká konstrukce a malý objem z nich činí pohodlný a funkční přídavný batoh. Například když necháte hlavní batoh v přístřešku a na skálu si vezmete jen lehký lezecký batoh E9. Lezecké batohy E9 mají originální vzhled a design, který můžete používat i každý den. Ergonomický tvar zajišťuje pohodlí vašich zad při každodenním používání. Ať už na univerzitu, do školy nebo do práce.

Malé, ultralehké a nekonečně funkční lezecké batohy E9

Lezecké batohy E9 jsou vyrobeny z polyesteru, jehož odolnost se osvědčí při lezeckých výletech i v tělocvičně. Tento syntetický materiál je odolný nejen proti mechanickému poškození, ale také proti oděru při dlouholetém používání batohu. Materiál se vyznačuje také rychlým schnutím. Díky tomu materiál, který přichází do styku s našimi zády, rychle vysychá a poskytuje nám pocit pohodlí a sucha. To oceníte zejména v létě, na jižních stěnách nebo při náročných výstupech. Lezecké batohy E9 jsou vybaveny bederním a hrudním pásem, které se starají o stabilitu celého batohu. Každý z pásů je navíc nastavitelný, což umožňuje přizpůsobit jej naší postavě. A jak všichni víme, dokonale padnoucí batoh pro nás znamená také optimální pohodlí při lezení i turistice.

Lezecké batohy E9 jsou vybaveny pohodlnými a širokými ramenními popruhy. Hmotnost batohu je tak rovnoměrně rozložena na ramena. Tím se zabrání přetížení, které může vést ke zranění. Pokud lezecké batohy E9 používáte ve městě jako tašku na přenášení, přijdou vám vhod funkčně umístěná madla. Díky nim lze batoh nosit jako tašku. Široký otvor po celé délce modelu umožňuje snadný přístup dovnitř a efektivní uspořádání lezeckého vybavení.

E9 horolezecké batohy v horském obchodě 8a.cz

Pokud se věnujete lezení - ať už jde o skalní lezení, vícedélkové cesty v horách nebo trénink na panelu - dříve či později se setkáte s nutností pořídit si lezecký batoh. Mezi mnoha lezeckými značkami v našem horském obchodě vás jistě zaujmou lezecké modely italské značky E9. Od ostatních batohů v horách se odlišují originálním designem a neobvyklými barvami. Batohy E9 nabízejí funkční řešení, která vám zajistí vysoký komfort a pohodlí. A vaše zařízení je v bezpečí během přepravy a skladování. Mnoho modelů horolezeckých batohů najdete v našem horském obchodě. 8a.cz