top

Lavinové sety Pieps

Lavinový systém Pieps ABC je vysoce kvalitní a spolehlivý. Lavinové vybavení od tohoto výrobce ocení i ti nejzkušenější uživatelé. Vyzkoušejte ji na lyžích a při zimních túrách.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -16%
  Lavinová sonda Pieps Alu 300 Sport
  Lavinová sonda Pieps Alu 300 Sport
  včetně DPH 1569 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1599 Kč (-1%)
  Doporučená cena výrobce 1889 Kč (-16%)

  wish list

 2. -28%
  Lavinová sonda Pieps Carbon 300 Pro
  Lavinová sonda Pieps Carbon 300 Pro
  včetně DPH 2099 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2489 Kč (-15%)
  Doporučená cena výrobce 2939 Kč (-28%)

  wish list

 3. -34%
  Lavinová sonda Pieps Carbon 260 Pro
  Lavinová sonda Pieps Carbon 260 Pro
  včetně DPH 1759 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1649 Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 2704 Kč (-34%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Lavinová ABC Pieps - nezbytný společník pro turisty

Hory jsou v zimě mimořádně krásné, to je fakt. Pokud je tedy prozkoumáváte v období, kdy sněhová pokrývka představuje lavinové nebezpečí, musíte se na to řádně připravit. Pouze pokud budete mít správné vybavení a budete vědět, jak ho v případě nouze použít, můžete zvýšit bezpečnost svou i ostatních. Pieps Avalanche ABC je vynikající volbou. Důmyslná konstrukce každé položky poskytne oporu během náročných minut po pádu laviny. Pamatujte si, že pouze pokud sami provedete účinnou záchrannou akci, můžete skutečně zabránit tragédii. Bohužel v případě laviny může pomoc TOPRu a dalších záchranných týmů dorazit příliš pozdě.

Zimní bezpečnost v době lavinového nebezpečí

Piepsovo Lavinové ABC by se mělo skládat ze tří stejně důležitých položek, a to sondy, lopaty a detektoru. Mohlo by se zdát, že nejdůležitější je detektor, ale pravdou je, že pouze kompletní vybavení nám umožní provést účinnou záchrannou operaci. Značka Pieps sází ve svých výrobcích na moderní materiály a řešení. Díky tomu jsou sondy robustní a lehké a ve složeném stavu zabírají minimum místa. Odolné lopaty z lehkých kovových slitin nám zase umožní efektivně odstraňovat sníh z laviny. Pieps Avalanche ABC zahrnuje také pokročilé lavinové detektory a je důležité si uvědomit, že každý člověk, který se s vámi vydá na lavinovou túru, by ho měl mít! V případě laviny nám správně nastavené detektory (v režimu přenosu signálu) umožní lokalizovat osoby zasypané lavinou. Detektory mají velké, snadno čitelné obrazovky, ale musíte vědět, jak je používat. Proto se vyplatí investovat čas a peníze do řádného lavinového kurzu nebo kurzu zimní horské turistiky.

Doplňte si lavinový program Pieps ABC v horském obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete všechny potřebné prvky travníku ABC Můžete se rozhodnout pro koupi kompletní sady, nebo si můžete koupit jednotlivé prvky, jako je detektor, lopata a lavinová sonda Pieps je třeba zakoupit samostatně. Dobré vybavení výrazně zvýší naše šance na přežití v případě laviny. Lavinové batohy se doporučují také osobám pohybujícím se ve vysokých horách nebo lyžařům. Mnoho lidí je také zahrnuje do svého lavinového ABC. Takový batoh vám může umožnit zůstat na povrchu laviny a výrazně zvýšit vaše šance, že se vyhnete nepříjemným následkům nehody.