top

Kalhoty SNAP

Kalhoty SNAP jsou modely připravené speciálně pro horolezecké nadšence. Jsou ideální pro výlety na skály i pro každodenní použití. Nabízíme pohodlné dámské a pánské kalhoty SNAP pro každou příležitost.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -31%
  Lezecké kalhoty dámské SNAP Skinny Jean Pants - black denim
  Lezecké kalhoty dámské SNAP Skinny Jean Pants - black denim
  včetně DPH 1519 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1479 Kč (+3%)
  Doporučená cena výrobce 2204 Kč (-31%)

  wish list

 2. -30%
  Dámské lezecké kalhoty SNAP Skinny Jean Pants - blue denim
  Dámské lezecké kalhoty SNAP Skinny Jean Pants - blue denim
  včetně DPH 1579 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1449 Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 2283 Kč (-30%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Kalhoty SNAP - nejvyšší kvalita pro všechny příznivce lezení

Značka SNAP je výrobce, který si fanoušky lezení hýčká řadou mimořádně promyšlených produktů, propracovaných do nejmenších detailů. Mnohé z nich jsou velmi praktické a lze je využít nejen při tréninku na stěně nebo při výletech do skal, ale i v každodenním životě. Nejinak je tomu u kalhot SNAP Jejich minimalistický styl je ideální pro každodenní nošení. Za zmínku stojí také to, že kalhoty jsou vyrobeny z materiálů šetrných k životnímu prostředí. Přírodní bavlněná vlákna jsou pěstována ekologicky, což výrazně snižuje potřebu vody a pesticidů. Tím je půda chráněna před rychlou sterilizací. Syntetická vlákna se naopak získávají recyklační metodou, což znamená, že se co nejvíce snižuje uhlíková stopa výrobního procesu.

Kombinace přírodních a syntetických vláken

Kalhoty SNAP jsou vyrobeny z kombinace přírodních a syntetických vláken, takže poskytují příznivcům lezení mnoho požadovaných vlastností. organická bavlna, kterou najdete ve složení, dokonale dýchá a pomáhá odvrátit riziko přehřátí během tréninku. Přírodní vlákna jsou navíc velmi příjemná k pokožce a nedráždí ji ani nezpůsobují oděrky. Přidání syntetických vláken má zase zvýšit jejich funkčnost. Recyklovaný polyester jim dodává rychleschnoucí vlastnosti. Navíc zpevňuje konstrukci, která se tak stává odolnější vůči rychlému oděru nebo přerušení. V neposlední řadě je důležitou součástí kalhot SNAP elastan, který zajišťuje maximální pohyblivost našeho pohybu. Navíc praktické kapsy, pohodlný střih a držák na kartáček na čištění rukojetí. Co víc si můžete přát?

Podívejte se na kalhoty SNAP z našeho internetového obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete široký výběr produktů této ceněné značky. Trička, kalhoty, batohy SNAP, ať už hledáte cokoli, jistě oceníte vynikající zpracování a promyšlený design. Kalhoty SNAP jsou k dispozici v dámských i pánských střizích. Snadno si tak můžete najít něco speciálně pro sebe. Je také třeba připomenout, že tyto univerzální kalhoty jsou nejen velmi praktické, ale také šetrné k životnímu prostředí.