top

Kalhoty Majesty

Kalhoty Majesty ® jsou mimořádně pohodlné a hřejivé kalhoty z vysoce kvalitní bavlny. Skvěle se hodí na každodenní nošení, dny odpočinku, kempování nebo přístřeší. Široký pás poskytuje vysoký komfort.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Kalhoty Majesty - ideální volba pro první vrstvu vašeho outfitu

Polská značka Majesty vytváří oblečení a vybavení pro fanoušky sjezdového lyžování a skatingu. Její portfolio však zahrnuje nejen vysoce kvalitní Lyže Majesty, ale také funkční prádlo, které se skvěle osvědčí jako první vrstva horského outfitu. Kalhoty Majesty jsou vyrobeny z moderních syntetických tkanin, které mají řadu žádoucích vlastností. 3/4 střih je ideální pro doplnění lyžařské výbavy, protože kalhoty nepřekrývají ponožky, což zabraňuje otlakům a nezpůsobuje případné otlaky.

Moderní tkaniny klíčem k maximálnímu pohodlí

Kalhoty Majesty jsou vyrobeny z moderních, odolných a lehkých syntetických tkanin. Ty mají řadu vlastností, které jsou pro lyžaře žádoucí. Především jsou rychleschnoucí. Díky tomu se pot, který se při námaze tvoří na pokožce, účinně vstřebává a odpařuje do další vrstvy oblečení. Tkaniny mají také termoregulační vlastnosti, které nám umožňují udržovat optimální tělesnou teplotu během intenzivního cvičení. Díky přídavku elastických vláken kalhoty nebrání našim pohybům a umožňují maximální rozsah pohybu. Kalhoty Majesty mají přiléhavý střih a jejich zkrácená délka nohavic je ideální pro lyžování. Ponožky se nepřekrývají, což minimalizuje riziko otlaků nebo odření kůže. Díky elastickému pasu kalhoty dokonale padnou.

Podívejte se na kalhoty Majesty z našeho internetového obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz najdete nejen kalhoty, ale také mikiny Majesty. Úspěšně dokončíte oblečení, které vám umožní udržet si při lyžování příjemnou tělesnou teplotu. Značka Majesty se zaměřuje na vysokou kvalitu svých výrobků, díky které slouží svým uživatelům po mnoho sezón. Kalhoty Majesty mají kromě termoregulačních a rychleschnoucích vlastností také antibakteriální vlastnosti. Díky tomu zůstane tkanina déle svěží. Kalhoty jsou k dispozici v dámské i pánské verzi, takže si každý najde model dokonale vyhovující jeho postavě.