top

Kalhoty Helikon-Tex

Kalhoty Helikon-Tex jsou většinou modely připravené pro milovníky přežití a bushcraftu. Vyznačují se tlumenými barvami a velmi výraznými materiály. Nabízíme kalhoty Helikon-Tex do každého počasí.
Zobrazení Mřížka Seznam

55 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

55 výrobky

Vymazat

Kalhoty Helikon-Tex - všestrannost a vysoká kvalita provedení

Polská značka Helikon-Tex je výrobce oblečení a doplňků pro milovníky všech outdoorových aktivit. Ať už je pro vás prioritou turistika, přežití nebo bushcraft, jistě oceníte špičkovou kvalitu zpracování výrobků této značky. Kalhoty Helikon-Tex nejsou výjimkou. Nabídka značky zahrnuje mnoho modelů různých střihů, které jsou ideální pro outdoorové aktivity. Kolekce značky však není jen o tvrdých plátěných kalhotách, ale také o džínách, které na první pohled zcela neprozrazují svůj účel.

Široká nabídka modelů pro ni i pro něj

Kalhoty Helikon-Tex jsou vyrobeny z kombinace přírodních a syntetických vláken. Bavlna obsažená ve složení mnoha modelů nám má poskytnout maximální pohodlí. Toto přírodní vlákno zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu, což umožňuje používat kalhoty i při vyšších teplotách. Bavlna je nealergická a měkká, takže nedráždí pokožku. Kalhoty mají také příměsi syntetických vláken. Ty ze skupiny polyamidů, jako je nylon, zpevňují svou konstrukci, takže jsou odolné proti náhodnému mechanickému poškození nebo rychlému oděru. Kalhoty Helikon-Tex lze ušít také s přídavkem polyesteru Díky tomu bude mít zvolený model rychleschnoucí vlastnosti, které umožní účinné odpařování potu vznikajícího na pokožce. Mnoho modelů má ve svém složení také malé množství elastanu Účelem je poskytnout kalhotám dostatečnou roztažnost, která vám nebude bránit v pohybu na trase.

Podívejte se na kalhoty Helikon-Tex v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete mimořádně širokou nabídku produktů naší domácí značky. Od bot přes bundy Helikon-Tex, až po kalhoty nebo taktické batohy. Každý výrobek se vyznačuje mimořádně vysokou kvalitou zpracování. Široký výběr modelů umožňuje vybrat vhodné kalhoty pro muže i ženy. Každý si najde produkt na míru svým plánům a preferencím. Díky odolné konstrukci kalhot se nově zvolený model stane základem vašeho šatníku na opravdu dlouhou dobu.