top

Hybridní bundy The North Face

Hybridní bundy The North Face ® udržují optimální tepelný management díky inovativní kombinaci materiálů a izolací. Během tréninku se tak vyhnete přehřátí i podchlazení.
4
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce

Hybridní bunda The North Face - ideální volba pro milovníky outdooru

Hledáte bundu, která je ideální pro outdoorové aktivity? Model, který vás ochrání před chladem a zároveň vám umožní zachovat potřebnou prodyšnost? Pokud ano, pak jsou hybridní bundy od společnosti The North Face tou správnou volbou. Nejmodernější konstrukce se osvědčí při jakékoli venkovní aktivitě s vysokou intenzitou. Za zmínku stojí také to, že americká značka The North Face, se maximálně stará o životní prostředí. Mnoho jejích modelů obsahuje recyklovaná syntetická vlákna. Díky tomu může společnost snížit uhlíkovou stopu svého výrobního procesu a vy tak sáhnete nejen po všestranném, ale také udržitelném výrobku.

Moderní řešení jsou klíčem k maximálnímu tepelnému komfortu

Hybridní bundy North Face jsou modely, které jsou navrženy tak, aby nám poskytovaly vynikající pohodlí. Tkaniny jsou proto mimořádně lehké a odolné proti náhodnému mechanickému poškození. Izolaci zajišťuje především izolace Thermoball™ vyvinutá ve spolupráci s firmou PrimaLoft®. Jeho izolační vlastnosti jsou srovnatelné s přírodním prachovým peřím, ale na rozdíl od něj neztrácí své vlastnosti při kontaktu s vlhkostí. Pokud jde o vlhkost, konstrukce bundy je ošetřena hydrofobní impregnací, která chrání před rychlým nasáknutím srážkami. Hybridní bundy The North Face mají také nezateplené panely z různých syntetických tkanin. V závislosti na vašich preferencích si můžete vybrat model s rychleschnoucí tkaninou nebo model, jehož tkanina účinně blokuje chladivé poryvy větru!

Podívejte se na hybridní bundy The North Face z horského obchodu 8a.cz

Elektronický obchod nabízí široký výběr bundy The North Face. Od lifestylových modelů až po specializované produkty určené horolezcům a himálajským lezcům. Každý z nich je však propracovaný do nejmenšího detailu, takže se dokonale hodí pro své specializované scénáře. Bunda The North Face Hybrid Jacket bude mimořádně univerzálním kouskem vašeho outdoorového šatníku. Hodí se pro jakoukoli činnost, která vyžaduje intenzivní námahu. Nejvyšší kvalita zpracování zajistí, že vás vaše nová bunda bude provázet po mnoho sezón. Kolekce zahrnuje pánské i dámské výrobky.