top

Horolezecké boty AKU

Horolezecké boty AKU jsou modely pro horolezce, kteří zdolávají náročné horské vrcholy. Obuv poskytuje dostatečnou oporu při pohybu v mačkách na strmých svazích. Vysokohorská obuv AKU pro nejzkušenější uživatele.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -27%
  Boty vhodné k poloautomatickým mačkám AKU Viaz DFS GTX - black/orange
  Boty vhodné k poloautomatickým mačkám AKU Viaz DFS GTX - black/orange
  včetně DPH 6649 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5749 Kč (+16%)
  Doporučená cena výrobce 9179 Kč (-27%)

  wish list

 2. -20%
  Dámské horské boty AKU Hayatsuki GTX - mint/black
  Dámské horské boty AKU Hayatsuki GTX - mint/black
  včetně DPH 8224 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 8474 Kč (-2%)
  Doporučená cena výrobce 10287 Kč (-20%)

  wish list

 3. -13%
  Horské boty AKU Hayatsuki GTX - blue/orange
  Horské boty AKU Hayatsuki GTX - blue/orange
  včetně DPH 8949 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 8974 Kč
  Doporučená cena výrobce 10287 Kč (-13%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Horolezecké boty AKU pro maximální podporu

Hledáte pokročilou botu, která se osvědčí ve vyšších nadmořských výškách a na techničtějších trasách? Model, který vám poskytne pohodlí a maximální oporu? Pokud ano, pak zvolte jeden z AKU bude perfektním rozhodnutím. Boty AKU Alpine jsou vyrobeny z extrémně pevných materiálů, které statečně snášejí útrapy při zdolávání technicky náročných cest. Značka si zakládá na spolupráci s nejlepšími dodavateli na trhu. Jednotlivé modely jsou proto vybaveny pokročilými membránami GORE-TEX®, podrážkami Vibram® a dodatečnou izolací PrimaLoft®. Aku boty proto budou skvělou volbou při výstupech na alpské vrcholy, a to i v zimních podmínkách.

Vynikající kvalita a moderní technologická řešení

Alpské boty AKU jsou extrémně odolné modely, které si bravurně poradí s technicky náročným terénem. Aby se minimalizovalo riziko poškození svršku, je vysokohorská obuv AKU vyráběna výhradně z nejkvalitnějších materiálů. Silná a pevná kůže Perwanger® (tloušťka 3 milimetry) je doplněna extrémně odolnými textilními materiály. Konstrukce AIR8000 ® zajišťuje vynikající prodyšnost obuvi. Díky tomu poskytují boty Alpine od společnosti AKU vysokou míru prodyšnosti a ochrany našich nohou. Pro zajištění úplné nepromokavosti použil výrobce ve verzi Insulated Comfort membránu GORE-TEX® Trakci zajišťuje podrážka vyvinutá ve spolupráci s předním výrobcem na trhu Vibram® Podrážky zajišťují vynikající přilnavost na různých typech povrchu. Díky tomu jsou univerzální. Speciální vložky umožňují nasazení automatických maček. Podšívka navíc využívá tepelnou izolaci PrimaLoft®. Díky tomu nás obuv chrání před přehřátím i ochlazováním nohou.

Přezkoušejte vysokohorské boty AKU v nabídce obchodu 8a.cz!

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr modelů obuvi této renomované značky. Od lehké outdoorové obuvi až po pokročilé vysokohorské modely, které vám umožní automatické oblékání. Kombinace vynikajících kvalitních materiálů s moderními řešeními znamená, že naše nohy zůstanou pohodlně v suchu a teple. V nabídce výrobce najdete vysokohorské boty AKU připravené jak pro dámy, tak pro pány, takže si vyberete něco speciálně pro vás.