top

Městské batohy Gregory

Batohy Gregory City Pro každodenní dobrodružství potřebujete plně naložený batoh. Jejich pohodlné a propracované nosné systémy zvýší pohodlí při vašich túrách.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Městský batoh Gregory Rhune 22 - brick red

  wish list

 2. -10%
  Městský batoh Gregory Nano 18 - icon teal

  wish list

 3. -10%
  Městský batoh Gregory Nano 18 - blaze green

  wish list

 4. -40%
  Městský batoh Gregory Resin 22 - dark forest

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Vymazat

Batohy Gregory jsou nepostradatelným společníkem pro každodenní život

Tato americká outdoorová značka je na trhu již téměř 50 let. Její počátky jsou spojeny s výrobou kvalitních horských batohů. Není proto divu, že spolu s pokročilými technologiemi používanými v batozích se do hor dostaly i městské modely. Městské batohy Gregory kombinují kvalitní materiály a technologická řešení používaná ve vyšších a pokročilejších modelech s funkčností, kterou oceníte každý den. Lehké modely s objemem od tuctu do dvaceti litrů jsou ideální pro každodenní život - na univerzitě, v práci nebo ve škole. S úspěchem je však můžete využít i při celodenním výletu mimo město, nenáročné turistice v horách nebo výletech. Městské batohy Gregory kombinují horskou eleganci s městskou elegancí. Jsou pohodlné, odolné a zaručují vám pohodlí a komfort při používání.

Za to oceníte městské batohy Gregory

První a nejdůležitější výhodou bude vysoká kvalita zpracování, která se promítá do pohodlí a odolnosti batohu. Stojí za to věnovat pozornost různým systémům nošení, které používají městské batohy Gregory. Jedním z nejpohodlnějších řešení je nosný systém Vaporspan. Byla navržena tak, aby poskytovala maximální ventilaci během fyzické aktivity, zejména v horkých dnech. Jeho konstrukce je založena na extrémně odolné síťovině, která odděluje záda od batohu. Tím je zajištěna přirozená cirkulace vzduchu. Ve spodní části je umístěn měkký pěnový panel s perforací, takže je celý pohodlný a optimálně sedí na zádech bez ohledu na naši postavu. Dalším často používaným řešením je panel z prodyšné pěny s větracími kanálky. Díky nim je zajištěno proudění vzduchu, což minimalizuje riziko přehřátí. Městské batohy Gregory využívají materiály, které účinně odvádějí vlhkost od zad, a umožňují tak zachovat maximální pohodlí i v horkém počasí.

Městské modely batohů se vyznačují vysokou funkčností. Přestože se jedná o relativně malé modely s nízkou kapacitou, mají velmi promyšlený design. Do mnoha kapes můžete snadno umístit nejpotřebnější věci. Promyšleně a spořádaně. Od nynějška budou mít všechny drobné předměty, jako jsou léky, klíče, pendrive, nabíječky nebo peněženka, své místo v batohu. Městské batohy Gregory byly promyšleně navrženy tak, aby vám co nejvíce usnadnily jejich používání. Nespornou výhodou je možnost bezpečně přepravovat elektroniku včetně notebooku. Ve speciálně navrženém prostoru se nachází speciální ochrana v podobě panelů tlumících nárazy, které zvyšují ochranu proti náhodnému mechanickému poškození. Většina městských batohů má na přední straně organizační kapsu na klíče, doklady, zápisník, peněženku nebo propisky.

Komu doporučujeme městské batohy Gregory?

Především pro všechny, kteří si cení pohodlí! Představte si, že byste každý den fungovali s pohodlným batohem, ve kterém můžete snadno přenášet štos dokumentů, těžké knihy z knihovny nebo nákupy na cestě domů? Pohodlí volných rukou místo tahání balíků nebo tašek! Městské batohy Gregory vám poskytnou plnou svobodu pohybu! Navíc perfektně sedí na zádech a bederní a hrudní pás zajišťují správnou stabilizaci zavazadla. Pokud tedy pojedete pozdě na tramvaj nebo autobus nebo se budete pohybovat na městském kole, batoh vás nebude omezovat v pohybu! Budete se v něm cítit pohodlně a komfortně. A když přijde víkend, můžete si ho snadno sbalit a vyrazit za město nebo třeba na hory. Přestože jsou tyto modely určeny do města, můžete je s úspěchem používat i při široce pojatých outdoorových aktivitách.

Podívejte se na batohy Gregory, které nabízíme v horském obchodě 8a.cz

Pokud hledáte pohodlný a spolehlivý batoh pro každodenní použití, musíte navštívit náš horský obchod. 8a.cz! Nabízíme mnoho modelů outdoorových batohů, včetně mimořádně pohodlných a odolných modelů značky Gregory! Oceníte je především pro jejich skvělou kvalitu a vysokou preciznost zpracování.

Každodenně si s sebou berte:

Turistické láhve Peněženky Sluneční brýle Turistické hygienické taštičky Power banky a akumulátory