top

Funkční spodní prádlo The North Face

Modely termoprádla The North Face® jsou určeny pro aktivní milovníky horských sportů. Rychleschnoucí prodyšné prádlo, které je navrženo tak, aby vás udrželo v suchu a pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

na stránce
  1. -40%
    Funkční legíny The North Face Summit AMK L1 - c.red

    wish list

  2. -25%
    Dámské legíny The North Face Sport Tights - blk

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

na stránce
Vymazat

The North Face termoprádlo - legendární kvalita a podpora

Americká značka The North Face je ne nadarmo jedním z největších a nejznámějších výrobců outdoorového oblečení a obuvi. Kombinace legendární kvality, desetiletí zkušeností a technicky vyspělých materiálů znamená, že po výrobcích této značky sahají i ti nejnáročnější příznivci turistiky, běhu a lyžování. Termální prádlo The North Face je ideální volbou pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Poskytne vám vynikající podporu při jakékoli činnosti. Kolekce značky sahá od spodního prádla a podprsenek přes legíny a mikiny až po univerzální celoroční termální trička The North Face termooblečení amerického výrobce je však nejen funkční, ale také šetrné k životnímu prostředí! Některé modely jsou založeny na recyklovaných syntetických vláknech. Díky tomuto rozhodnutí společnost snižuje svůj dopad na ekosféru. Snižuje emise CO2 z výrobního procesu a potřebu primárních syntetických vláken. Ty se vyrábějí z fosilních paliv, jejichž těžba trvale ovlivňuje stav planety.

Moderní tkaniny jsou klíčem k pohodlí během aktivity

Termální prádlo The North Face je vyrobeno z pokročilých syntetických materiálů s žádoucími vlastnostmi. Tato nesmírně důležitá vrstva oblečení je jediná, která je v přímém kontaktu s naší pokožkou. Je to tedy právě ona, kdo má za úkol co nejrychleji zachytit vlhkost vytvořenou na pokožce a předat ji dál. Výsledkem je pocit sucha a optimální tělesná teplota. Na to se můžeme spolehnout díky vysoké prodyšnosti a klíčovým rychleschnoucím vlastnostem. Syntetické materiály jsou navíc extrémně lehké a jejich speciální povrchová úprava nás chrání i před chladem. termoprádlo The North Face je proto mimořádně praktické a funkční. Tkaniny použité k výrobě oděvů jsou měkké na dotek, což v kombinaci s plochými švy nezpůsobuje podráždění nebo odření pokožky. Kolekce zahrnuje dámské a mužské modely termoprádla The North Face každý si tak najde sadu, která dokonale vyhovuje jeho plánům a preferencím!