top

Funkční trička The North Face

Termo trička The North Face® jsou modely pro muže i ženy, kteří od outdoorového oblečení očekávají pohodlí a spolehlivost. Technické, prodyšné modely triček s plochými švy.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Vymazat

Termální trička The North Face - vysoce kvalitní provedení

Když jedeme do hor nebo se věnujeme outdoorovým aktivitám, musíme se postarat o vhodné oblečení. Podle mnohých je nejdůležitějším prvkem spodní prádlo. Je jediná, která je v přímém kontaktu s naším tělem. Proto musí plnit roli vysílače mezi naší pokožkou a zbývajícími vrstvami oblečení. Pouze kvalitní spodní prádlo dokáže udržet vaši pokožku v suchu a tělo v příjemné teplotě. Termální trička The North Face budou proto ideální volbou pro náročné. Modely se vyrábějí v dámském i pánském provedení. Nejkvalitnější zpracování zajistí, že vaše nové tričko bude mít řadu žádoucích vlastností a stane se základem vašeho outdoorového šatníku na dlouhou, dlouhou dobu.

Široký výběr modelů z různých druhů vláken

Termální trička The North Face jsou modely, které jsou vyrobeny z kombinace mnoha různých vláken, a to jak přírodních, tak syntetických. Přírodní vlákna, v tomto případě merino vlna, mají řadu vlastností, které jsou ideální pro intenzivní cvičení. Především má vlna vynikající termoregulační vlastnosti. Proto dokáže ochladit naši pokožku při intenzivní námaze a zabránit jejímu ochlazení v případě potřeby. Velmi dobře dýchá a jeho antibakteriální vlastnosti zajišťují, že tkanina zůstává dlouho svěží. Termální trička The North Face mají ve svém složení také syntetická vlákna. Ty mají vynikající rychleschnoucí vlastnosti a udržují pokožku v suchu i při náročné práci. Syntetika se také snadno udržuje a je odolná proti rychlému opotřebení. Kombinace nejlepších vlastností obou typů vláken dělá z termálních triček TNF ideální volbu pro náročné turisty, ať už mají v plánu jakékoli hory.

Podívejte se na termotrička The North Face v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku produktů světoznámé značky The North Face výběr správného spodního prádla, ať už jde o tričko nebo funkční legíny The North Face je nesmírně důležitý z hlediska vašeho pohodlí. Pouze kvalitní spodní prádlo vás zbaví rizika rychlé ztráty optimální tělesné teploty. Modely se vyrábějí v pánské i dámské verzi. Každý si tak najde něco pro sebe.