top

Deuter Aircontact

Deuter Aircontact je řada trekingových a turistických modelů založených na spolehlivém nosném systému. Batohy z této kolekce nabízejí velmi dobré odvětrávání zad a pohodlí při dlouhých trasách.
Zobrazení Mřížka Seznam

51 výrobky

na stránce
 1. -40%
  Turistický batoh Deuter Trail Pro 36 - black/graphite

  wish list

 2. -42%
  Turistický batoh Deuter Trail Pro 32 - paprika/marine

  wish list

 3. -23%
  Trekingový batoh Deuter Aircontact X 60+15 - ink

  wish list

 4. -23%
  Trekingový batoh Deuter Aircontact X 70+15 - ink

  wish list

 5. -23%
  Trekingový batoh Deuter Aircontact X 80+15 - ink

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

51 výrobky

na stránce
Vymazat

Můj Deuter je můj společník!

Při pěší turistice vás spolehlivě doprovází - podporuje vás, nebrzdí vás, nezatěžuje vás. Deuter Aircontact. Před lety byl označován za "nezničitelný" a "fit as you go", pro sezónu 2019 je o dalších 15 % lehčí. Nové, anatomicky tvarované bederní pásy doslova objímají tělo. Umožňují snadné a pohodlné přenášení i těch nejtěžších nákladů. Můžete s ním tedy bez obav vyrazit na týden nebo dva na túru - na zádech můžete mít vše potřebné, od stanu až po zásoby na snídani. Řada Deuter Aircontact jsou batohy, na které se můžete spolehnout za všech podmínek. Vyznačují se mimořádně pohodlným systémem nošení, který navíc zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu v blízkosti zad. Obvykle se jedná o modely s vyšší kapacitou, které umožňují překonat delší vzdálenosti.

Stavba batohů Deuter Aircontact

Označujícím prvkem této řady batohů je nosný systém Aircomfort. Základem jsou poměrně silné panely ze speciální pěny. Díky jejich umístění je zajištěno stálé proudění vzduchu kolem zad. Kromě toho samotná pěna s mnoha prázdnými komorami přispívá k účinnějšímu odvádění horkého vzduchu při každém pohybu. Perfektně tvarované ramenní a bederní pásy dokonale stabilizují těžký batoh i v náročném terénu. Ty také přebírají velkou část zátěže. Batohy Deuter Aircontact jsou ideální na vícedenní treky. I když jsou plně zabalené, velmi pohodlně se přenášejí.

Batohy z řady Deuter Aircontact lze zakoupit online na adrese 8a.cz

Nabízíme mimořádně širokou škálu batohů řady Airocntact s různou kapacitou. V závislosti na délce vaší cesty si můžete snadno vybrat ten správný batoh. Nejmenší modely jsou ideální pro prodloužené víkendy v horách. Největší trekingové modely jsou vhodné pro několikatýdenní túry v terénu. K dispozici jsou také batohy Deuter Aircontact, zejména pro ženy. Jejich rozměry jsou lépe přizpůsobeny tvaru ženského těla. Popruhy byly nově vyprofilovány a systém pro přenášení byl mírně zkrácen, což usnadňuje přenášení na zádech.

Oblíbené kategorie značky Deuter:

Spacaky Deuter Orbit Batohy na kolo Deuter Deuter Futura Deuter Guide Deuter Vyprodej