top

Série Deuter Orbit

Řada Deuter Orbit jsou spolehlivé spací pytle pro všechny milovníky turistiky. Poskytuje vysoký komfort spánku v různých podmínkách. Podívejte se na široký výběr dámských a pánských spacích pytlů pro různé teploty.
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

Vymazat

Spací pytle Deuter Orbit pro pohodlný spánek

Základem každého několikadenního turistického výletu je odpočinek, který umožní zregenerovat síly na další aktivní den. Dobrý spánek zajistí pouze správně zvolené vybavení. Spací pytle Deuter Orbit jsou řadou turistických modelů, které jsou ideální pro turistické výlety i delší kempování. Díky použití klasického mumiového tvaru a syntetické izolace nabízí celá věc velmi dobré tepelné vlastnosti a má skvělé užitné vlastnosti. Spací pytle řady Orbit jsou ideální jako doplněk k jakémukoli turistickému vybavení. Doplněné pohodlným turistickým stanem a samonafukovací karimatkou vytvoří komfortní podmínky pro odpočinek pod širým nebem.

Vyvinutá řada Deuter Orbit

Spací pytle z kolekce Orbit se vyznačují vysokou spolehlivostí. To vše díky vysoké kvalitě zpracování. Přestože modely z této kolekce patří k základním v nabídce německého výrobce, při jejich výrobě jsou dodržovány nejvyšší standardy. Moderní materiály používané k jejich výrobě mají vynikající užitné vlastnosti. Uvnitř spacích pytlů byla použita na dotek příjemná povrchová úprava, která zajišťuje výjimečné pohodlí. Vnější materiál je lehká a pevná tkanina. Spací pytle Deuter Orbit mají stejně jako většina turistických modelů tvar mumie. Díky tomu se dobře přizpůsobí postavě a vnitřek se snadno a rychle zahřeje. Chvíli po usnutí si můžeme užívat příjemnou teplotu. Bez významu není ani použitá izolace. Zde byla použita osvědčená syntetická vlákna Deuter HollowFibre. Mají velmi dobré tepelné vlastnosti a zároveň nejsou příliš citlivé na vlhkost. Pokud zmoknou, velmi rychle vysychají, což je při měnících se povětrnostních podmínkách nesmírně důležité.

Koupit spací pytle Deuter Orbit online na adrese 8a.cz

Modely z této kolekce jsou klasické turistické spací pytle, které nabízejí vysoký komfort používání. Naše nabídka zahrnuje modely pro různé teploty, takže si vždy můžete vybrat optimální spací pytel přizpůsobený podmínkám noci. Německý výrobce nezapomněl ani na ženy. Speciálně pro ně připravila dámské verze spacích pytlů Deuter Orbit. Jsou označeny přívlastkem SL, díky kterému si každá nadšenkyně do stanování snadno najde spací pytel pro sebe.

Oblíbené kategorie značky Deuter:

Batohy Deuter Batohy na kolo Deuter Deuter Futura Deuter Aircontact Výprodej deuter