top

Dětské lezecké kalhoty

Dětské lezecké kalhoty jsou vhodné pro skalní i panelové lezení. Hledáte odolné lezecké kalhoty pro chlapce nebo dívky? Vybírejte ze špičkových značek!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Dětské lezecké kalhoty - jedinečné materiály a střihy

Dětské lezecké kalhoty jsou vyrobeny z bavlny, která je po speciálním zpracování měkká a příjemná na dotek, což výrazně zvyšuje komfort používání. Pro zvýšení odolnosti se často používají materiálové přísady ze syntetických vláken, díky nimž celek lépe odolává náročným podmínkám v terénu. Všechny prvky, které se nacházejí v modelech pro dospělé, jsou použity také v dětských lezeckých kalhotách. Lezecké kalhoty pro děti jsou především navrženy tak, aby zajišťovaly maximální volnost pohybu, což je klíčový aspekt jak ve skalách, tak na umělé stěně nebo boulderech. Často je to podpořeno konstrukčními řešeními, jako jsou profilovaná kolena nebo dodatečný klín v rozkroku, a také přidáním elastických vláken, která zvyšují roztažnost materiálu. Celek musí anatomicky sedět a přizpůsobovat se pohybům, které při lezení provádíte.

Do detailu propracované dětské lezecké kalhoty

V případě dlouhých kalhot je velmi užitečné mít možnost upravit spodní okraj nohavic, aby se nohavice pod lezeckými botami nevyhrnuly, což může nejmladší uživatele při lezení rozptylovat a vyřazovat z rytmu. Dětské lezecké kalhoty z nabídky obchodu 8a.cz se budou líbit nejmenším dětem a rychle se stanou jejich oblíbeným kouskem šatníku. Oceníte nejen funkčnost, ale také skvělý vzhled, protože kalhoty vypadají úžasně. Jejich vzhled je důležitý také proto, že díky své velké univerzálnosti lze dětské lezecké kalhoty používat i každý den ve městě a jsou ideálním společníkem na hraní i výlety mimo město.