top

Dámské lyžařské kalhoty

Dámské lyžařské kalhoty byly vytvořeny s ohledem na aspekty, které zvyšují pohodlí při lyžování na svahu. Jejich střih zajišťuje volnost pohybu, zatímco syntetická izolace izoluje před mrazivými podmínkami.
26
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce
 1. -25%
  Dámské kalhoty The North Face Apex STH Pant - black

  wish list

 2. -18%
  Dámské GORE-TEX kalhoty Marmot Lightray Pant - black

  wish list

 3. -35%
  Dámské kalhoty The North Face Lenado Pant - red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce

Dámské lyžařské kalhoty - ideální do zimních podmínek

Oblečení, které nosíte při lyžování na sjezdovce, má velký význam. Do značné míry určuje úroveň vašeho pohodlí při dalších bězích. Prvky oblečení, které nosíte, by měly poskytovat vynikající ochranu před nízkými teplotami. Často jsou při lyžařských aktivitách nejobtížnější a nutí vás předčasně opustit svah. Dámské lyžařské kalhoty jsou účinnou ochranou před chladem. V jejich konstrukci je použita vysoce kvalitní izolace, která nepropouští teplo. Díky tomu celá věc poskytuje tepelnou odolnost po dlouhou dobu. Návrháři zároveň dbají na to, aby kalhoty byly relativně lehké a prodyšné. Jejich materiál odvádí vlhkost, jejíž produkce se při intenzivní činnosti zvyšuje. Přenáší ji do horní vrstvy kalhot, takže klima u pokožky je příjemně suché.

Dámské lyžařské kalhoty snižují riziko promočení

Přímý kontakt se sněhem již neznamená, že vlhkost okamžitě proniká skrz tkaninu kalhot. Některé modely dámských lyžařských kalhot jsou impregnovány materiálem DWR, který zpomaluje promáčení. Látkový potah zajišťuje, že se celá věc okamžitě nenamočí, pokud dojde jen ke krátkému kontaktu se sněhem. Hledáte ještě lepší ochranu proti vlhkosti? Pak zvolte dámské lyžařské kalhoty, které mají membránu. Jeho konstrukce zabraňuje pronikání částic vody do modelu. To znamená, že v případě nešťastného pádu nebo sněžení zůstane vnitřní vrstva kalhot suchá. Díky tomu si můžete další sjezdovku užít v pohodlí. Celý model byl navržen tak, aby byla zachována prodyšnost.

Výhody dámských lyžařských kalhot

K pohodlí při sjezdu přispívá mnoho faktorů a konstrukce kalhot, které nosíte, je určitě jedním z nich. Měly by poskytovat volnost pohybu, abyste mohli pohodlně absolvovat další technický sjezd. Nabízený komfort pohybu je dán kombinací správného střihu modelu a jeho správné elasticity. Tato dvojice funkcí vám rozhodně zpříjemní čas strávený na lyžích. Kromě toho mají ženské lyžařské kalhoty často vnitřní nohavice, které zabraňují vniknutí sněhu do oblasti lýtek. Některé modely mají také zipy ve spodní části nohavic, které usnadňují obouvání lyžařských bot. Důležitým prvkem jsou také větrací panely. Chcete-li zvýšit cirkulaci vzduchu, jednoduše odepněte boční zipy. Tím se snižuje pocit přehřátí, ke kterému může dojít při dynamických jízdách. Návrháři věnovali pozornost také uspořádání kapes, takže si s sebou na sjezdovku můžete snadno vzít potřebné věci.

Dámské lyžařské kalhoty znamenají zvýšenou odolnost

Chcete si užívat své oblíbené lyžařské kalhoty co nejdéle? Návrháři značek, jako jsou: The North Face, Black Diamond, Dynafit, Columbia, Rab nebo Marmot zvýšily jejich odolnost proti náhodnému poškození. Při výrobě dámských lyžařských kalhot byl použit materiál, který je odolnější proti oděru. Panely ve spodní části nohou jsou obzvláště zesílené. Právě ty jsou vystaveny nejrychlejšímu poškození, ke kterému může dojít při používání tvrdé lyžařské obuvi. Aby byly dámské lyžařské kalhoty odolnější, návrháři obvykle volí nylon. Její vlákna jsou ideální pro venkovní podmínky. Díky své konstrukci máte šanci model používat i během dalších lyžařských sezón. Jeho izolační parametry a pohodlí, které nabízí, si budete moci užívat po dlouhou dobu.