top

Dámské lyžařské kalhoty

Dámské lyžařské kalhoty byly vytvořeny s ohledem na aspekty, které zvyšují pohodlí při lyžování na svahu. Jejich střih zajišťuje volnost pohybu, zatímco syntetická výplň izoluje před mrazivými podmínkami.
Zobrazení Mřížka Seznam

47 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

47 výrobky

Vymazat

Dámské lyžařské kalhoty - ideální do zimních podmínek

Oblečení, které nosíte při lyžování na sjezdovce, má velký význam. Do značné míry určuje úroveň vašeho pohodlí při dalších sjezdech. Oblečení, které nosíte, by mělo poskytovat vynikající ochranu před nízkými teplotami. Často jsou nejvíce otravné při lyžařských aktivitách a nutí vás předčasně opustit svah. Dámské lyžařské kalhoty jsou účinnou ochranou před chladem. V jejich konstrukci je použita vysoce kvalitní izolace, která nepropouští teplo. Díky tomu celá věc poskytuje tepelnou odolnost po dlouhou dobu. Návrháři zároveň dbají na to, aby kalhoty byly relativně lehké a prodyšné. Jejich materiál odvádí vlhkost, jejíž produkce se při intenzivní aktivitě zvyšuje. Přenáší ji do horní vrstvy kalhot, takže pokožka je příjemně suchá.

Lyžařské kalhoty snižují riziko promočení

Přímý kontakt se sněhem již neznamená, že vlhkost okamžitě proniká skrz tkaninu kalhot. Některé modely dámských lyžařských kalhot mají povrchovou DWR úpravu, která zpomaluje promáčení. Látkový potah zajišťuje, že se celá věc okamžitě nenamočí, pokud dojde jen ke krátkému kontaktu se sněhem. Hledáte ještě lepší ochranu proti vlhkosti? Pak zvolte dámské lyžařské kalhoty, které mají membránu. Její konstrukce zabraňuje pronikání vody do vnitřku modelu. To znamená, že v případě nešťastného pádu nebo sněžení zůstane vnitřní vrstva kalhot suchá. Díky tomu si můžete další sjezdy užít v pohodlí. Celý model byl navržen tak, aby byla zachována prodyšnost.

Výhody dámských lyžařských kalhot

K pohodlí při sjezdu přispívá mnoho faktorů a konstrukce kalhot, které nosíte, je určitě jedním z nich. Měly by poskytovat volnost pohybu, abyste mohli pohodlně absolvovat další technický sjezd. Nabízený komfort pohybu je dán kombinací správného střihu modelu a jeho správné elasticity. Tyto funkce vám rozhodně zpříjemní čas strávený na lyžích. Kromě toho mají dámské lyžařské kalhoty často vnitřní nohavice, které zabraňují vniknutí sněhu do oblasti lýtek. Některé modely mají také zipy ve spodní části nohavic, které usnadňují obouvání lyžařských bot. Důležitým prvkem jsou také větrací panely. Chcete-li zvýšit cirkulaci vzduchu, jednoduše odepněte boční zipy. Tím se snižuje pocit přehřátí, ke kterému může dojít při dynamických sjezdech. Návrháři věnovali pozornost také uspořádání kapes, takže si s sebou na sjezdovku můžete snadno vzít potřebné věci.

Dámské lyžařské kalhoty znamenají zvýšenou odolnost

Chcete si užívat své oblíbené lyžařské kalhoty co nejdéle? Návrháři značek, jako jsou: The North Face, Black Diamond, Dynafit, Columbia, Rab nebo Marmot zvýšily jejich odolnost proti náhodnému poškození. Při výrobě dámských lyžařských kalhot byl použit materiál, který je odolnější proti oděru. Panely ve spodní části nohou jsou obzvláště zesílené. Právě ty jsou vystaveny nejrychlejšímu poškození, ke kterému může dojít při používání tvrdé lyžařské obuvi. Aby byly dámské lyžařské kalhoty odolnější, návrháři obvykle volí nylon. Jeho vlákna jsou ideální pro outdoorové podmínky. Díky své konstrukci máte šanci model používat i během dalších lyžařských sezón. Jeho izolační parametry a pohodlí, které nabízí, si budete moci užívat po dlouhou dobu.