top

Dámská obuv

Dámská obuv určená ženám, pro které jsou hory, skály a turistika životní vášní. Námi nabízené modely vydrží i v tom nejnáročnějším prostředí a nepříznivých povětrnostních podmínkách.
14
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

14 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 položek

na stránce

Dámská horská obuv

Většinu sortimentu tvoří specializovaná obuv určená pro mnoho horských aktivit. V naší nabídce najdete mimo jiné dámské trekové boty, které jsou ideální na delší a náročnější trasy. Turistické boty jsou naopak ideální do lehčího terénu a dokonale tlumí nárazy během chůze. Vycházkové boty a boty do dvora jsou ideální pro teplejší část roku. Nabízíme také vysokohorské boty pro nejzkušenější uživatele. Jedná se o odolnou obuv, která chrání nohy při zdolávání skalnatých a zasněžených svahů ve velkých výškách. Pro lezkyně jsme připravili širokou nabídku dámské lezecké obuvi pro pokročilé lezkyně i začátečnice. Naše dámská horská a sportovní obuv odolá i těm nejnáročnějším podmínkám a nepříznivému počasí, které panuje na horských stezkách nebo lesních cestách.

Dámská sportovní obuv

Nabízíme také sportovní dámské běžecké boty, které se vám budou hodit při dynamičtějších aktivitách v horském prostředí. Největší skupinu tvoří dámská trailová obuv určená pro horský běh. V nabídce je model, který vyhovuje každé běžkyni bez ohledu na její úroveň. Nabízíme celou řadu bot, a to jak pro profesionálky určené k účasti na ultramaratonech, tak pro ženy, které s běháním teprve začínají.

Dámská ležérní obuv

V obchodě najdete kromě typické horské obuvi také 8a.cz nabízí také široký výběr z kategorie dámské lifestylové obuvi. Lehká sportovní obuv, oblíbené "tenisky" a boty po vzoru špičkových horolezeckých modelů jsou nedílnou součástí každodenního outfitu každé ženy milující hory. Můžeme vám také pomoci připravit se na zimní podmínky. Dámské zimní boty s tepelně izolačními a nepromokavými vlastnostmi, vybavené protiskluzovou podrážkou, se postarají o to, abyste do cíle dorazili stylově bez ohledu na množství sněhu. A na léto máme širokou nabídku sandálů a žabek.