top

Cyklistické boty ION

Cyklistická obuv ION je od základu navržena s ohledem na cyklistiku. To znamená, že dokonale přenášejí energii z nohy do pedálů a mají skvělou přilnavost. Cyklistická obuv ION osloví všechny nadšence do terénu.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -27%
  Cyklo boty ION Seek - aop
  Cyklo boty ION Seek - aop
  včetně DPH 2549 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2089 Kč (+23%)
  Doporučená cena výrobce 3499 Kč (-27%)

  wish list

 2. -18%
  Boty na kolo ION Scrub Amp - thunder grey
  Boty na kolo ION Scrub Amp - thunder grey
  včetně DPH 3579 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2559 Kč (+40%)
  Doporučená cena výrobce 4389 Kč (-18%)

  wish list

 3. -32%
  Boty na kolo ION Seek - grey
  Boty na kolo ION Seek - grey
  včetně DPH 1779 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1659 Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 2619 Kč (-32%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Obutí na kolo ION - ideální volba pro příznivce endura a DH

Značka ION je uznávaným výrobcem cyklistického oblečení, obuvi a doplňků pro fanoušky všech MTB disciplín. Její nabídka zahrnuje vše, co potřebují začátečníci i zkušení cyklisté. Cyklistické boty ION jsou ideální volbou pro příznivce náročné horské jízdy. Odolný svršek statečně snáší útrapy jízdy v drsném terénu. Pokročilá podrážka zase zajistí naši bezpečnost. Naše chodidla se téměř spojí s pedály platformy, což umožní nejen efektivnější šlapání, ale také minimalizuje riziko bolestivých zranění.

Moderní design pro maximální pohodlí

Cyklistická obuvION je vyrobena výhradně z vysoce kvalitních materiálů. Svršky jsou obvykle ušity ze syntetických vláken, která jsou navzdory své lehkosti odolná proti náhodnému mechanickému poškození. Tkaniny však mají i další úkol, a to zajistit vynikající prodyšnost konstrukce. Boty se na nohu připevňují pomocí klasického šněrovacího systému založeného na tkaničkách a speciální konstrukce jazyka zabraňuje vniknutí kamenů nebo písku dovnitř. Cyklistické botyION mají především skvělou podrážku. Tato je vyrobena z extrémně přilnavé gumy a velmi dobře "drží" na pedálech. Tím se minimalizuje riziko, že nám z nich noha sklouzne, což by mohlo vést k velmi bolestivému zranění. Podrážky mají speciální "vaflový" tvar známý z obuvi na prkno, který dobře funguje s pedály na platformě.

Podívejte se na cyklistickou obuv ION v našem internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku produktů této ceněné značky. Boty ION určené pro jízdu na MTB jsou zárukou spolehlivosti a dokonalé podpory. Vysoká kvalita zpracování zaručuje, že vám nově zakoupené boty budou dlouho sloužit. Široká škála velikostí vám umožní snadno je přizpůsobit vašim nohám. Zvláštní pozornost si zaslouží také vzhled obuvi této společnosti. Můžete je úspěšně nosit nejen na kole, ale i pro chvíle odpočinku po jízdě. Klamavě připomínají tenisky, které se v posledních letech staly módou.