top

Boty ION

Boty ION jsou většinou modely určené pro cyklisty, ale jsou vhodné i pro mnoho dalších aktivit. Nabízíme moderní obuv ION pro všechny aktivní lidi.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -27%
  Cyklo boty ION Seek - aop
  Cyklo boty ION Seek - aop
  včetně DPH 2549 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2089 Kč (+23%)
  Doporučená cena výrobce 3499 Kč (-27%)

  wish list

 2. -18%
  Boty na kolo ION Scrub Amp - thunder grey
  Boty na kolo ION Scrub Amp - thunder grey
  včetně DPH 3579 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2559 Kč (+40%)
  Doporučená cena výrobce 4389 Kč (-18%)

  wish list

 3. -32%
  Boty na kolo ION Seek - grey
  Boty na kolo ION Seek - grey
  včetně DPH 1779 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1659 Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 2619 Kč (-32%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Obuv ION - ideální volba pro cyklistiku

Značka ION je výrobcem oblečení a doplňků, které ocení příznivci jízdy na dvou kolech. Portfolio produktů společnosti je impozantní a zahrnuje batohy, ponožky, dresy, ION cyklistické rukavice, a také obuv. Co mají všechny výrobky této značky společného? Především kvalitní zpracování, díky němuž pro vás budou boty ION perfektní volbou. Ať už se věnujete jakékoli disciplíně MTB, oceníte konstrukci boty, která vám zajistí maximální přilnavost k pedálům. Není přece nic nepříjemnějšího, než když se čepy pedálu plošiny setkají s holenní kostí.

Silná konstrukce a odolná podrážka

Vzhledem k účelu použití je obuv ION vyrobena z extrémně odolných surovin. Svršky jsou obvykle vyrobeny z textilních materiálů, které se vyznačují zvýšenou odolností proti oděru a lámání. Díky tomu jsou ideální pro jízdu na horském kole v náročném terénu. Další vlastností těchto svršků je jejich vysoká prodyšnost, která umožňuje našim nohám udržovat během jízdy příjemnou teplotu. Boty se šněrují klasickým způsobem, který nám umožňuje přesně přizpůsobit objem boty tvaru našich nohou. Od konkurence se boty ION liší především podrážkou. Je to podrážka, která má za úkol udržet nohy na pedálech za každou cenu. Použitá pryžová směs se vyznačuje neuvěřitelnou "lepivostí", která umožňuje přenášet sílu na pedály. Tření mezi kolíky a podrážkou téměř minimalizuje riziko sklouznutí nohy z pedálu, což může vést k velmi bolestivému zranění.

Podívejte se na boty ION v našem internetovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete 8a.cz najdete zde širokou nabídku cyklistického oblečení a doplňků. Speciální obuv pro platformové pedály učiní vaši jízdu na MTB pohodlnější a, což je stejně důležité, bezpečnější. Boty se vyznačují módním designem, který je velmi podobný teniskám. Nic vám tedy nebrání používat je pro každodenní použití. Po několika sjezdech si je můžete obout na návštěvu nedaleké restaurace!