top

Cestovní adaptéry

Cestovní adaptéry usnadňují život cestovatelům a turistům, kteří často cestují mezi zeměmi. Umožňují nám snadno dobíjet elektronická zařízení v exotických koutech světa.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Rozmanité a všestranné cestovní adaptéry pro každého cestovatele

K dispozici je mnoho modelů cestovních adaptérů. Výběr nejvhodnějšího z nich by měl záviset na frekvenci cest a počtu navštívených zemí. Abyste minimalizovali hmotnost svých zavazadel, jsou k dispozici minimalistické napájecí adaptéry, které vám umožní používat jediný typ zásuvky. Ty jsou optimální volbou pro všechny turisty, kteří se chystají do dané země. Umožní vám používat evropská elektronická zařízení na vybraném místě. Sofistikovanější adaptéry umožňují zvolit typ zástrčky i typ zásuvky, takže můžete používat elektronická zařízení z různých zemí téměř všude.

Nejnovější řešení mezi adaptéry

Velmi praktické jsou také adaptéry s integrovanou nabíječkou USB. Umožňují nabíjet mnoho základních zařízení a zbaví zamotaných kabelů. Velmi praktickým řešením na cestách jsou adaptéry do zapalovače automobilu, vybavené také USB výstupem, díky nimž vám nikdy nedojde baterie v GPS navigaci nebo smartphonu. Cestovní adaptéry jsou nezbytným vybavením každého cestovatele, který chce používat elektronická zařízení v zahraničí. Umožní vám zůstat v kontaktu se světem a zachytit nejdůležitější okamžiky vaší cesty na film a fotografie. Malý doplněk do kufru nebo batohu, kterým je adaptér, vám umožní používat veškeré vybavení.