top

Zimní čepice Columbia

Zimní čepice Columbia ® jsou univerzální čepice na zimu typu beanie, s bambulí, oboustranné, fleecové a vlněné. Vyberte si ideální model pro vás a užijte si zaručené teplo v nejchladnějších dnech roku!
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -38%
  Zimní čepice Columbia Winter Blur Pom Pom Beanie - basalt/dark stone
  Zimní čepice Columbia Winter Blur Pom Pom Beanie - basalt/dark stone
  včetně DPH 549Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 499Kč (+11%)
  Doporučená cena výrobce 899Kč (-38%)

  wish list

 2. -36%
  Zimní čepice Columbia Watch Cap - black
  Zimní čepice Columbia Watch Cap - black
  včetně DPH 319Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 349Kč (-8%)
  Doporučená cena výrobce 499Kč (-36%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Zimní čepice Columbia ideální do města i na hory

Hledáte kvalitní klobouk, který funguje v každé situaci? Módní model, který můžete nosit na horách i každý den ve městě? Pokud ano, pak jsou pro vás zimní čepice Columbia ideální volbou. Vysoce kvalitní řemeslné zpracování, prvotřídní tkaniny a dlouholeté zkušenosti Columbia ve výrobě oblečení dělá jejich čepice bude velkou podporou pro aktivní. Modely jsou navíc vyrobeny z ekologických materiálů. V jejich složení totiž najdete recyklovaná syntetická vlákna. Tímto způsobem přispějete k ochraně životního prostředí. Koho jiného než nás, outdoorové nadšence, by to mělo zajímat? Recyklované materiály znamenají minimalizaci emisí CO2 a větší nezávislost na fosilních palivech, jejichž těžba je velmi škodlivá.

Syntetické rychleschnoucí materiály jsou klíčem k pohodlí

Zimní čepice Columbia jsou vyrobeny z moderních technických vláken s mnoha pro turisty žádoucími vlastnostmi. Díky tomu jsou ideální pro aktivity v horách! Tkaniny především velmi dobře izolují od chladu. Díky tomu umožňují vyhnout se nebezpečnému prochladnutí. Při zvýšené námaze však oceníme něco jiného - prodyšnost. Díky vysoké prodyšnosti se nemusíte obávat ani přehřátí! Zimní čepice Columbia jsou díky použitým materiálům také rychleschnoucí! To znamená, že pot, který se během cvičení vytvoří na pokožce, se účinně vstřebává a odpařuje. Tkaniny čepic jsou také velmi šetrné k pokožce. Nemusíte se tedy obávat podráždění nebo odřenin.

Nabídka zimních čepic Columbia v internetovém obchodě 8a.cz

V našem obchodě úspěšně najdete mnoho modelů čepic tohoto světoznámého výrobce. Díky jejich kvalitnímu zpracování je jistě budete používat po mnoho sezón. Módní design vám umožní nosit je nejen při aktivitách v horách, ale i každý den. Kolekce zahrnuje dámské i pánské zimní čepice Columbia Každý si tak může vybrat model, který mu bude vyhovovat.