top

Boty Evolv

Boty Evolv jsou častou volbou všech lezeckých nadšenců. Bota vyvinutá pro začátečníky i zkušené lezce. Různé modely jsou vhodné pro skály, desky a bouldering.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Boty Evolv

Evolv jsou většinou lezecké modely, které si vybírají jak amatéři, tak profesionálové. Boty Evolv se používají k řešení nejcennějších boulderových problémů a ke zdolávání nejtěžších vícedélkových cest! Obuv této značky se vyznačuje neuvěřitelně vysokou kvalitou zpracování a důrazem na detail. V portfoliu výrobce najdete také modely řady Street. Ty jsou určeny lidem, kteří vedou aktivní životní styl. Přenesení mnoha lezeckých řešení a výroba bot této řady v různých objemech je činí dostatečně pohodlnými, abyste v nich mohli strávit celý den. Díky svým vlastnostem se však hodí nejen na výlet do oblíbené kavárny, ale také na výlet ke zdi, kde se promění v model lezecké obuvi Evolv.

Boty Evilv - pokročilý design

Boty Evolv jsou ideální volbou pro začínající i zkušené lezce. Modely využívají řadu pokročilých technologií. Nejdůležitějším prvkem lezecké boty je bezpochyby podrážka. Boty Evolv používají patentovanou pryžovou směs TRAX®. Dodává se ve čtyřech variantách ENDURO, GT, SAS a XE. Každý z nich je přizpůsoben jiným podmínkám. Správná volba však umožní Evolv vám poskytne maximální přilnavost na pevné skále i na umělých plastových chytech. Použité pryžové směsi jsou také maximálně odolné proti oděru, takže si boty Evolv budete moci užívat déle. Když si vyberete obuv Evolv, získáte také technologii agion®. Tato mimořádně silná antimikrobiální úprava eliminuje tvorbu pachů a poskytuje dlouhotrvající pocit svěžesti.

Volba, která poskytuje pohodlí

Boty Evolv jsou ideální volbou pro lidi, kteří se nechtějí vzdát přiměřeného pohodlí ani při zdolávání outdoorových výzev. Ať už se jedná o lezecké boty, turistické boty nebo městské modely, jsou navrženy tak, aby umožnily noze udržet optimální polohu. To umožňuje volné proudění krve v chodidlech. Už žádná necitlivost při lezení nebo dlouhých přístupech ke stěně! Výběrem obuvi Evolv si vybíráte mimořádně pohodlnou a technicky vyspělou konstrukci, která vám poskytne maximální oporu!