top

Automatické mačky Salewa

Automatické mačky Salewa jsou ideální volbou pro turisty i profesionály. Propracované designy s použitím nejkvalitnějších surovin. Široký rozsah nastavení, který vyhovuje vašim horským botám. Automatické mačky Salewa zaručují trakci i v tom nejtěžším horském terénu.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Automatické mačky Salewa - vysoce kvalitní konstrukce

Značku Salewa není třeba outdoorovým fanouškům téměř představovat. Díky kombinaci moderních materiálů a mimořádně vyspělého designu je její vybavení mimořádně praktické a odolné. Proto ji rádi používají nejen příznivci outdoorových aktivit, ale i profesionálové. Automatické mačky Salewa jsou ideální jak pro turisty, tak pro lyžaře v terénu. Některé z modelů lze použít nejen se specializovanou vysokohorskou obuví, ale také s botami skitur (nezapomeňte však, že naše bota musí mít vhodnou konstrukci a speciální hranu).

Modely pro milovníky horolezectví a skialpinismu

Salewa automatické mačky jsou modely přizpůsobené různým potřebám různých uživatelů. Každý si tak najde model, který dokonale vyhovuje jeho horským plánům. Mačky vyrobené z uhlíkové oceli jsou extrémně odolné, takže pokud hledáte pevnou konstrukci, jsou tou nejlepší volbou. Pro ty, kteří hledají ultralehké vybavení, připravil výrobce modely vyrobené ze slitin lehkých kovů (hliníku). Automatické mačky Salewa lze bez použití nářadí upravit tak, aby vyhovovaly vaší obuvi (která musí mít speciální vložky, díky nimž na nich mačky sedí). Konstrukce s dvanácti zuby zajišťuje stabilitu při každém kroku. Agresivní profil zubů se dokonale "zakusuje do země" a nabízí maximální trakci i na extrémně strmém a kluzkém terénu.

Podívejte se na automatické mačky Salewa v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce horského internetového obchodu 8a.cz najdete široký výběr produktů této světoznámé outdoorové značky. Salewa mačky , nebo cepíny Salewa jsou vyrobeny z pevných a lehkých materiálů, takže se skvěle hodí pro intenzivní použití v drsném terénu. Pokud si vyberete některý z modelů skob této značky, sáhnete po špičkovém vybavení, které vám zajistí optimální bezpečnost. Díky pevné konstrukci jsou mimořádně odolné, a proto nás provázejí po mnoho turistických sezón. Automatické mačky Salewa jsou proto ideální volbou pro všechny náročné uživatele.