top

Mačky Salewa

Mačky Salewa jsou vynikající volbou do hor. Široká nabídka produktů vám umožní vybrat si model, který se bude hodit k vaší horské obuvi. Nejvyšší kvalita zpracování, lehká konstrukce a pevnost jsou charakteristickými znaky maček Salewa.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Sněžnice Salewa - lehké, odolné a vynikající kvality

Salewa je jedním z největších a nejuznávanějších výrobců v outdoorovém průmyslu. Dlouholeté zkušenosti v kombinaci s moderními technologickými řešeními umožňují vytvářet pokročilé produkty. Sněžnice Salewa jsou ideální volbou pro náročné. Jsou vyrobeny z vynikajících kvalitních materiálů a jsou velmi univerzální. Mnoho modelů se hodí jak k trekovým botám, tak k lyžím. Rákosky splňují řadu norem a mají certifikáty, jako např.: EN 893:2019, CE, UIAA.

Univerzální konstrukce pro turisty a skialpinisty

Sněžnice Salewa nabízejí širokou škálu modelů pro každý typ obuvi. Jak pro treking (speciální spojka umožňuje nosit boty s pružnější podrážkou), tak pro seskoky padákem. V nabídce značky jsou kramle, poloautomatické a automatické. Všechny v sobě spojují nejvyšší kvalitu a vynikající výkon. Mnoho modelů je uzpůsobeno pro trekkingovou a ski-trekkingovou obuv zároveň! To znamená, že jakmile si jednou koupíte mačky Salewa, stanou se vaším společníkem při všech zimních dobrodružstvích. Důmyslný systém řemínků umožňuje, aby se mačky hladce přizpůsobily vaší obuvi. Použitá ocel je pevná a odolná a vydrží zkoušku časem i horskou aktivitu v extrémních podmínkách. Nastavení velikosti většiny maček se provádí bez dalších nástrojů. Zadní nastavovací knoflík je dostatečně velký a ergonomický, aby se dal ovládat i v rukavicích.

Podívejte se na mačky Salewa v našem internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete široký výběr zimního vybavení tohoto známého výrobce. Oba košové mačky Salewa, stejně jako všechny ostatní verze, budou fungovat perfektně bez ohledu na úroveň vašich znalostí. Při správném používání zvýší vaši bezpečnost a především přilnavost na zasněžených svazích. Používání maček v horách v zimních podmínkách by mělo být povinností každého zodpovědného turisty. Nestačí mít jen vybavení, ale je třeba získat znalosti, jak ho správně používat, a to na základě vhodného školení. Pokud se chystáte do hor v zimě, stojí za to zvážit také nákup turistické sekery, která rovněž zvýší naši bezpečnost.