top

Automatické mačky Black Diamond

Automatické mačky BLACK DIAMOND® zahrnují horolezecké modely s vyměnitelnými zuby, oblíbené turistické mačky z nerezové oceli a také ultralehké modely pro skialpinistické boty. Držáky PRO se snadno nasazují a bezpečně drží na botách.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

 1. -20%
  Automatické mačky Black Diamond Neve Pro - envy green
  Automatické mačky Black Diamond Neve Pro - envy green
  včetně DPH 3489 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3359 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 4399 Kč (-20%)

  wish list

 2. -15%
  Mačky Black Diamond Snaggletooth
  Mačky Black Diamond Snaggletooth
  včetně DPH 4039 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3849 Kč (+5%)
  Doporučená cena výrobce 4799 Kč (-15%)

  wish list

 3. -27%
  Automatické mačky Black Diamond Neve Pro
  Automatické mačky Black Diamond Neve Pro
  včetně DPH 2682 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2682,02 Kč
  Doporučená cena výrobce 3674 Kč (-27%)

  wish list

 4. -31%
  Lezecké mačky Black Diamond Cyborg Pro
  Lezecké mačky Black Diamond Cyborg Pro
  včetně DPH 3969 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4939 Kč (-19%)
  Doporučená cena výrobce 5799 Kč (-31%)

  wish list

 5. -20%
  Mačky Black Diamond Stinger
  Mačky Black Diamond Stinger
  včetně DPH 4199 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4519 Kč (-7%)
  Doporučená cena výrobce 5299 Kč (-20%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

Vymazat

Automatické mačky Black Diamond P as PRO

Nejstabilnější systém uchycení na horských botách se zářezem vpředu a na patě se v kolekci Black Diamond nazývá Pro. Automatické mačky Black Diamond řady Pro jsou většinou vyrobeny z korozivzdorné nerezové oceli Určeno pro náročné vysokohorské smíšené cesty a vertikální přechody v ledu. Najdete zde obě špičkové lezecké jednohroté mačky s pevnou konstrukcí a vyměnitelnými zuby. Stejně jako lehčí, ale stejně pevné a odolné 12zubé modely s klasičtějším designem. Black Diamond PROfessional automatické mačky nerezaví, a navíc jsou bez povlaků, které by se v horách mohly opotřebovat. Výjimkou v portfoliu značky jsou mačky Neve Pro z ultralehkého hliníku, určené především pro skitery a vysokohorské rychlé a lehké expedice.

Zařízení americké značky je zárukou nejvyšší kvality zpracování

Automatické mačky Black Diamond uspokojí i ty nejnáročnější příznivce turistiky, horolezectví a parašutismu. Systém zapínání PRO dokonale funguje s většinou vysokohorských bot dostupných na trhu. Black Diamond mačky jsou ve většině případů provozuschopné, díky čemuž nám mohou déle sloužit při intenzivním úsilí v horách. Speciální vložky antibot nás účinně chrání před sněhovou krustou kolem podrážky boty. Díky tomu se nemusíme bát ztráty stability při lezení technicky náročných cest. Automatické mačky Black Diamond jsou při nasazování mimořádně intuitivní, což usnadňuje proces nasazování téměř za všech podmínek. Správně zvolený model se osvědčí při každé vysokohorské misi.

Koupit automatické mačky Black Diamond v horském internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz máme velmi širokou nabídku produktů této kultovní americké značky. Pokud doplňujete nebo jen vyměňujete své vybavení kromě maček, možná vás bude zajímat cepíny Black Diamond Každý z výrobků této značky je vyroben z nejlepších materiálů dostupných na trhu. Díky tomu jsou mačky lehké, pevné a velmi snadno se přepravují. Zda si vyberete ocelové mačky nebo mačky z lehké slitiny, záleží na vašich plánech a preferencích. Oba modely vám však poskytnou stabilní krok v technicky náročném terénu. Dbát na svou bezpečnost v horách je důležité zejména v zimě, kdy ukazují svou obtížnou a nebezpečnou tvář. Profesionální mačky BD® jsou proto ideální volbou pro nejnáročnější uživatele.