top

Zimní čepice Salomon

Zimní čepice Salomon ® jsou univerzální modely, které vám poslouží od podzimu do jara. Perfektně padnoucí chrání vaše uši a dutiny. Díky vysoce prodyšným materiálům se v nich nepřehřejete.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Zimní čepice Salomon na trek, lyžování i do města

Francouzská společnost Salomon je mimořádně zkušeným hráčem v outdoorovém průmyslu. Již mnoho desetiletí vyrábí široké portfolio produktů! Co dělá čepice Salomon s oceňovanými lyžemi a běžeckými botami této značky? Špičková kvalita řemeslného zpracování! Protože každý výrobek je propracován do nejmenšího detailu tak, abychom si my, jeho uživatelé, mohli užívat maximální podporu bez ohledu na podmínky a vykonávanou činnost. Salomon zimní čepice jsou toho dokonalým příkladem. Jsou vytvořeny ze syntetických materiálů, které jsou odolné a funkční. Zimní čepice Salomon je ideální volbou pro nejnáročnější fanoušky a outdoorové nadšence. Jeho minimalistický design se však hodí i do města! Od klasických čepic až po čepice s bambulí inspirované 90. léty! Ať už se vydáváte na trek, lyžování nebo jen tak v zimě, zimní čepice Salomon vám nabídnou vše.

Moderní technické materiály zaručují pohodlí

Zimní čepice Salomon je skvělou volbou. Jednotlivé modely se však liší nejen stylem, ale také materiálovým složením. Základem čepic jsou syntetická vlákna. Ty díky svým rychleschnoucím vlastnostem absorbují a odvádějí pot od pokožky. Povrchová úprava rouna je také zárukou ochrany proti prochladnutí i přehřátí. Syntetické materiály jsou také velmi odolné proti oděru a poškození a jejich údržba v čistotě je hračka. Zimní čepice Salomon se vyznačují také funkčními doplňky z jiných vláken pro větší funkčnost. Nejčastější volbou značky je vlna. Má totiž vynikající termoregulační a antibakteriální vlastnosti. Díky tomu klobouky vydrží déle svěží, což jistě oceníte na dlouhých túrách. Udržování optimální teploty v oblasti hlavy je nesmírně důležité, proto jsou čepice této francouzské značky doslova hitem! Kolekce zahrnuje pánské i dámské zimní čepice Salomon, každý si vybere model dokonale vyhovující jeho preferencím.