top

Zimní bundy Rab

Zimní bundy Rab ® vám díky svým vlastnostem poskytnou plnou ochranu před větrem, sněhem a chladem. Vysoké parametry prodyšnosti umožňují jejich používání při fyzické aktivitě.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -10%
  Dámská péřová bunda Rab Valiance Parka - deep inky
  Dámská péřová bunda Rab Valiance Parka - deep inky
  včetně DPH 9799 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 9924 Kč (-1%)
  Doporučená cena výrobce 10999 Kč (-10%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Zimní bundy Rab do krutých mrazů

Britská outdoorová značka Rab je výrobcem špičkového oblečení pro outdoorové aktivity. Jejich charakteristickým znakem je důraz na nejlepší materiály, moderní technologie a pozornost věnovaná detailům. Zimní bundy Rab jsou ideální volbou pro ty nejnáročnější turisty. Díky jejich stylu je však budete úspěšně nosit nejen při outdoorových aktivitách, ale i ve městě. V nabídce výrobce najdete bundy s přírodními i syntetickými výplněmi. Značka se také zaměřuje na ochranu životního prostředí. Mnoho materiálů použitých při výrobě pochází z recyklovaných zdrojů. Vodoodpudivé vrstvy použité k ochraně tkanin jsou šetrné k životnímu prostředí, protože neobsahují PFC. Peří použité na zateplení bund pochází z humánních chovů s certifikátem RDS.

Péřová nebo syntetická výplň

Zimní bundy zabaví lze zakoupit jak s přírodní, tak se syntetickou výplní. Klasické péřové bundy jsou ideální do tuhých mrazů a sucha. Neexistuje lepší izolace než peří s vysokou elasticitou. Díky němu se mezi naším tělem a chladným vzduchem vytvoří izolační vrstva, která zabraňuje ochlazování organismu. Díky své vysoké stlačitelnosti umožňuje sbalit bundu do extrémně malých rozměrů. Při přepravě ušetříte spoustu místa ve svém trekingovém batohu. Syntetické řešení je vhodnější do vlhkých podmínek. Zimní bundy s moderní syntetickou izolací neztrácejí své izolační vlastnosti, pokud jsou vystaveny vlhkosti. Na rozdíl od puchů se lépe osvědčí, když sněžení vystřídá mrznoucí déšť. Za zmínku však stojí, že některé modely britské značky mají péřovou výplň s hydrofobní úpravou. Tím se minimalizuje ztráta izolačních vlastností za mokra a urychluje se proces schnutí.

Zimní bundy Rab v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najdete mnoho modelů zateplených bund, které se osvědčí v různých podmínkách. Potřebná izolace proti chladu vám umožní udržet si příjemnou tělesnou teplotu. Díky nejvyšší kvalitě zpracování se tyto bundy stanou základním prvkem vašeho zimního šatníku, a to jak outdoorového, tak každodenního. Kolekce značky zahrnuje pánské a dámské zimní bundy Rab. Díky tomu si každý najde model dokonale přizpůsobený svým předpokladům.