top

Zimní bundy Berghaus

Zimní bundy Berghaus ® jsou technické modely, které se osvědčí i v nejchladnějších dnech roku. Tato britská značka vám nabízí péřové a syntetické bundy nejvyšší kvality na lyžování, do města i do hor.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Vymazat

Zimní bundy Berghaus - široká nabídka modelů

Když venku začíná mrznout a sněžení je na denním pořádku, je třeba vytáhnout ze šatníku teplou bundu. Pokud potřebujete nový model, který minimalizuje riziko prochladnutí i v extrémních podmínkách, měli byste sáhnout po zimních bundách Berghaus. Díky kvalitnímu zpracování, propracovaným detailům a moderním řešením nás dokonale ochrání před ztrátou příjemné tělesné teploty. V nabídce najdete mnoho typů bund. Obě jsou plněné přírodním prachovým peřím a syntetickou izolací. Vnější tkaniny některých modelů jsou opatřeny nepromokavými membránami. Díky tomu se nemusíte obávat mrznoucího deště nebo sněhu. Pokročilé modely se osvědčí jak při outdoorových aktivitách, tak ve městě.

Plná ochrana před chladem

Zimní bundy Berghaus nabízejí vysokou úroveň izolace proti chladu. Podle svých preferencí si můžete vybrat mezi modelem plněným přírodním prachovým peřím nebo patentovanou syntetickou výplní Hydroloft®. Jaký je mezi nimi rozdíl? Především je to hmotnost. Peří je vynikající a velmi lehký izolant. Díky své vysoké odolnosti dokáže zachytit vzduch uvnitř komor, což zajišťuje účinné oddělení od chladu. Aby výrobce maximálně využil možnosti stahování, použil při konstrukci tohoto typu bund ultralehké vnější materiály. Ty umožňují, aby se peří zcela roztáhlo, a tím se plně využily jeho izolační vlastnosti. Většina modelů Berghaus navíc používá hydrofobní peří, které díky speciální impregnaci neztrácí své izolační vlastnosti při kontaktu s vlhkostí. Syntetická zimní bunda Berghaus se syntetickou izolací bude také vynikající volbou. Nejsou tak lehké jako péřové bundy, ale v jejich případě není hmotnost látky tak důležitá. Syntetické zateplené bundy jsou proto často vybaveny nepromokavou membránou, která minimalizuje riziko promočení při srážkách.

Zimní bundy Berghaus v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho modelů teplých bund pro zimní období. Od klasických párů až po lehké péřové bundy s izolací nejvyšší kvality. Dobře zvolený model vám umožní udržovat optimální tělesnou teplotu. Díky vysoké kvalitě zpracování se vaše nová bunda stane základním kamenem vašeho zimního šatníku, a to jak při outdoorových aktivitách, tak ve městě. Nabídka zahrnuje dámské a pánské zimní bundy Berghaus. Jsme si jisti, že najdete model na míru vašim preferencím.