top

Zimní boty Sorel

Zimní boty Sorel® jsou univerzální obuv do hor i na každodenní nošení. Speciálně konstruovaná podrážka zajišťuje stabilitu na kluzkém povrchu. Módní svršek poskytuje tepelný komfort a nepromokavost.
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Vymazat

Zimní obuv Sorel do tuhých mrazů

Značka Sorel je výrobce jednoznačně spojený s výrobou zimní obuvi a sněhulí. Již od roku 1962 vytváří společnost výjimečně praktickou a módní obuv, která statečně odolává zimě. Na turistických stezkách i ve městě. Oblíbené modely s mezinárodně uznávaným logem medvěda se od té doby staly jedněmi z nejznámějších outdoorových bot na světě. Zimní boty Sorel se vyrábějí podle přísných pravidel. Cílem tohoto kodexu je vyloučit neetické a znečišťující praktiky. Každý pár bot značky Sorel je skutečně vyroben tak, aby jeho konstrukce měla dlouhou životnost. Neobvyklé není ani použití recyklovaných materiálů. Delší nošení obuvi znamená menší dopad na životní prostředí, a tedy uvědomělou volbu spotřebitele. Náš obchod nabízí dámské i pánské zimní boty Sorel Vybírat můžete od klasických sněhulí až po módní tenisky, které budou dokonalým doplňkem každodenní stylizace.

Klíčem k pohodlí je špičkové zpracování

Zimní botySorel mají klasický styl, který na první pohled neprozrazuje moderní řešení. Nenechte se však zmást. Boty jsou zateplené syntetickými materiály, které účinně izolují proti chladu. A to i za mokra, což znamená maximální tepelný komfort za všech podmínek. Mnoho modelů má také speciální výztuhy, které navzdory své lehkosti dokonale chrání naše prsty před případným bolestivým zraněním. Aby zimní boty a sněhule obstály i v poněkud náročnějších podmínkách, jsou vybaveny patentovanou podrážkou Sorel. Tyto pneumatiky kombinují skvělý záběrový dezén s pryžovou směsí, která zajišťuje vynikající trakci na kluzkém povrchu. Zimní boty Sorel mohou být také vybaveny membránou OutDry. To nám poskytne ochranu před promáčením konstrukce. Vysoká prodyšnost navíc udrží naše nohy dlouho v suchu! Výběrem jednoho z těchto ikonických modelů sáhnete po výrobku nejvyšší kvality, který vás nikdy nezklame.