top

Z - Pozostali

Kategorie zahrnuje produkty od méně známých výrobců nebo jednotlivé modely dané značky, které skvěle doplní Vaši turistickou výbavu. Jedná se o základní příslušenství pro Vaše turistické a kempingové vybavení.
Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

na stránce
 1. -6%
  Krém OY Creme Hands 25 ml

  wish list

 2. -21%
  Kryt telefonu Shapeheart Bike Amz M

  wish list

 3. -17%
  Lezecký clipstick Pin Go
  Lezecký clipstick Pin Go
  953 Kč 1 149 Kč

  wish list

 4. -28%
  Osvěžovač obuvi Decont Shoes-Te 50 ml

  wish list

 5. -40%
  Lezecký průvodce Lleida Climbs

  wish list

 6. -20%
  Osvěžovače obuvi Boot Bananas

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

na stránce
Vymazat

Široký výběr turistických a horolezeckých doplňků různých značek

V této kategorii najdete rozmanité produkty, které skvěle doplní výbavu každého turisty. V zimě se jistě budou hodit ohřívače rukou a nohou Thermopad. V létě se vám budou hodit hamaky a moskytiéry, které účinně chrání před hmyzem. Horolezci ocení osvěžovače bot Boot Bananas. Velkou skupinu příslušenství tvoří vložky do bot, které zajišťují pohodlí na mnohakilometrových trasách. Nádoby na vodu jsou zase nezbytným doplňkem pro delší kempování na jednom místě.

Obchod 8a.cz poskytuje veškeré příslušenství doplňující turistické vybavení

Neustále se snažíme poskytovat co nejkomplexnější nabídku horského a expedičního vybavení. Díky tomu v našem obchodě najdete kompletní nabídku turistického oblečení a obuvi, stanů a veškerého potřebného turistického vybavení, které se vám bude hodit jak při dlouhých výpravách a kempování, tak i lezeckého vybavení pro začátečníky i pokročilé milovníky tohoto druhu aktivity. Kromě předních outdoorových značek nabízíme i méně známé výrobce, kteří také často nabízejí mimořádně funkční řešení, jež se dobře osvědčí v terénu.