top

Y&Y Vertical

Y&Y Vertical je společnost specializující se na výrobu brýlí na jištění. Umožňují snadno pozorovat lezce nad námi. Brýle na jištění Y&Y Vertical si můžete zakoupit na 8a.cz.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Jistící brýle Y&Y Vertical

Tento specializovaný produkt je vyroben s použitím vysoce kvalitních hranolů, které neinvertují obraz. Díky tomu zůstane obraz co nejpřirozenější a nebude se otáčet do stran. To vám umožní mít vedoucího lezce neustále na očích a zároveň si udržet pohodlnou polohu při jištění. Kromě většího pohodlí odpadá také nutnost čas od času uvolňovat napjaté krční svaly, což může vést k přerušovanému pozorování vedoucího lezce. Lezecké brýle Y&Y Vertical jsou velmi lehké a pohodlné na nošení.

Několik modelů, které vám pomohou vybrat ty nejlepší jistící brýle

Značka nabízí několik modelů lišících se konstrukcí nebo použitými materiály. Nejznámější klasické jistící brýle mají kovový rám, který lze snadno přizpůsobit tvaru hlavy. Celek má zároveň klasický vzhled. O něco modernější jsou barevné verze s rámečky z odolného plastu. Jsou ideální pro všechny milovníky moderního designu. Propracovaný design brýlí zajišťuje maximální pohodlí pro uživatele. Díky optimálně nastaveným nosním sedýlkům a stranicím brýle Y&Y Vertical pohodlně sedí na hlavě.