top

XD DESIGN

XD Design je nizozemská značka nabízející kvalitní cestovní a městské tašky a batohy. Jedinečné výrobky XD Design kombinují moderní design, ekologické materiály a velmi vysokou odolnost.
Filtry (1)
Filtry
  1. modrý
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

XD Design znamená vysokou kvalitu

Přestože značka XD Design byla založena teprve v roce 2016, je již přítomna ve více než 53 zemích světa. Byla založena v Nizozemsku a díky svému jedinečnému přístupu k výrobkům si velmi rychle získala velkou oblibu. XD Design se specializuje na výrobu moderních batohů a tašek. Každý model kombinuje moderní styl s vysokou funkčností. Futuristický vzhled je jedna věc, ale batoh nebo taška musí být především pohodlná při používání. Mnoho modelů jsou batohy s ochranou proti krádeži, které se skvěle hodí na cesty a účinně chrání obsah před zloději. Takovým modelem byl i první výrobek značky XD Design – batoh Bobby. Dnes k němu přibyla široká škála batohů a tašek připravených zejména pro aktivní lidi, kteří hledají výrobky špičkové kvality.

Jaké jsou charakteristické rysy batohů nizozemského výrobce?

Pokud bychom měli jmenovat 3 základní vlastnosti výrobků XD Design, byly by to: funkčnost, odolnost a šetrnost k životnímu prostředí. Funkčnost batohů nizozemského výrobce se projevuje především v dokonalém uspořádání kapes a přihrádek. Prostor na dokumenty, dobře chráněná přihrádka na notebook, rychlý přístup k přihrádce na chytrý telefon - to jsou jen některé z mnoha užitečných vlastností batohů XD Design. Když si vyberete výrobky této značky, víte, že vaše věci budou dobře chráněné, ale zároveň rychle dostupné, kdykoli je budete potřebovat. Další vlastností je odolnost. Ta je v době, kdy jsme zaplaveni masou nekvalitních výrobků, nesmírně důležitá. Na tomto pozadí se modely XD Design vyznačují mimořádně vysokou odolností. Pro jejich výrobu jsou vybírány pouze ty nejkvalitnější materiály. Vyznačují se vysokou odolností proti oděru nebo znečištění, díky čemuž nám jeden batoh nebo taška poslouží po mnoho let výletů. Poslední vlastností výrobků XD Design je šetrnost k životnímu prostředí. Tam, kde je to možné, se používá recyklovaný plast (R-Pet) vyrobený z použitých lahví, které by jinak skončily na skládce. Dodavatelé materiálů musí mít certifikáty, které zaručují původ materiálů. Tento přístup šetří mnoho litrů vody ve srovnání s výrobním procesem tradičních batohů.

Prohlédněte si batohy XD Design v obchodě 8a.cz

V naší nabídce najdete širokou škálu batohů a tašek XD Design. Modely připravené speciálně pro každodenní použití a cestování poskytnou bezpečné místo pro všechny věci, které s sebou nosíte. V nabídce jsou také pouzdra na notebooky a tašky na dokumenty, chytré telefony a nejnutnější věci. Batohy a tašky XD Design jsou oblíbené také jako příruční zavazadla do letadla.