top

Turistické nesmeky Salewa

Turistické boty Salewa jsou skvělou volbou pro zimní turistiku. Hodí se k široké škále outdoorových a zimních bot. Turistické boty Salewa vám poskytnou potřebnou přilnavost na stezce v lehčím terénu.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Turistická obuv Salewa - maximální kvalita

Hledáte řešení, jak zlepšit přilnavost turistické obuvi, kterou vlastníte? Hledáte způsob, jak zlepšit trakci na sněhu a ledu? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, pak jsou pro vás turistické boty Salewa ideální volbou. Jak se na značku sluší a patří, jsou tyto mačky vyrobeny pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Více ocelových zubů vám umožní efektivnější pohyb v horském terénu, ať už na ledu, sněhu nebo blátě.

Univerzální design, který se hodí na jakoukoli obuv

Turistická obuv Salewa jsou modely, které jsou vyrobeny pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Zuby i řetězy jsou vyrobeny z nerezové oceli, která je mimořádně odolná a chráněná proti korozi. Navíc jsou ostatní prvky pro spony vyrobené z plastu odolné vůči nízkým teplotám a náhodnému poškození. Modely jsou k dispozici v různých velikostech, takže je můžete snadno přizpůsobit své obuvi (usnadňuje to i pružný pásek na nártu). Turistická obuv Salewa je také vybavena speciální podložkou pod patou s velkou plochou pro větší stabilitu a trakci při sestupu. Mačky jsou dodávány s praktickým a příručním pouzdrem. Ten nám v batohu nezabere mnoho místa a umožní nám ochránit nesený náklad před ostrými zuby krakorců.

Přezkoušejte turistické mačky Salewa v nabídce horské prodejny 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku výrobků značky Salewa, která je známá a ceněná turisty. Vybírat můžete ze široké nabídky turistických maček, ale i pohodlných turistická obuv Salewa každý výrobek této společnosti je vyroben pouze z nejkvalitnějších materiálů a s důrazem na nejmenší detail. Díky tomu nám budou dlouho sloužit za všech povětrnostních podmínek. Rákosky, vyráběné v několika velikostech, budou úspěšně ladit s jejich obuví, a to jak u příznivců turistiky ženského, tak mužského pohlaví.