top

Turistické batohy Black Diamond

Turistické batohy Black Diamond® nabízejí širokou škálu batohů pro univerzální použití. Inovativní systémy nošení, odolné materiály a konstrukce hlavního prostoru a kapes vám umožní vybrat si batoh, který bude dokonale vyhovovat vašim potřebám.
11
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce

Logo této americké značky vyrábějící outdoorové vybavení a oblečení je známé po celém světě. Turistické batohy Black Diamond patří pouze do jedné z mnoha řad batohů určených pro milovníky široce pojatého outdooru. Návrháři se rok co rok snaží zavádět inovativní metody a řešení. Proto můžeme každý rok pozorovat, že se vylepšují nové produktové řady, včetně turistických batohů Black Diamond! To se týká jak použití ultralehkých materiálů pro ušití batohů, tak pohodlných nosných systémů. Prohlédněte si nabídku turistických batohů této americké značky a vyberte si ten správný model pro vás!

Komu je určen turistický batoh Black Diamond?

Pro svou všestrannost a univerzálnost si turistické batohy Black Diamond s oblibou vybírají horolezci. Stejně jako lidé vyrážející na jednodenní a vícedenní túry a turisté na dlouhé a vzdálené výlety. Hlavní výhodou batohů Black Diamond je vysoká odolnost materiálu i švů a zámků. A také pohodlí. Systém nastavení v podobě regulovatelných ramenních popruhů, bederního pásu a hrudního pásu umožňuje stabilizovat zavazadlo a dokonale ho přizpůsobit naší postavě. Turistické batohy Black Diamond jsou k dispozici v široké škále objemů - od modelů o objemu desítek litrů až po několik desítek litrů.

Tato různorodá kapacita hlavního prostoru nám umožňuje vybrat si ideální model bud pro celodenní túru. Nebo na několikatýdenní trekking či cestu kolem světa. Volba správného modelu závisí pouze na nás. Záleží na tom, kde chceme batoh používat, jak univerzální by měl být a co do něj chceme zabalit. Není pochyb o tom, že "rychlé a lehké" vybavení je výhodou a umožňuje nám sbalit se do menšího batohu. Například malé a lehké rychleschnoucí ručníky oproti klasickým froté ručníkům. Příkladů je mnohem více. Měli bychom si také uvědomit, že čím větší batoh, tím více nepotřebných drobností si s sebou bereme.

Turistické batohy Black Diamond a jejich technické parametry

Materiál, ze kterého jsou turistické batohy Black Diamond ušity, je extrémně odolný nylon. Je odolný proti mechanickému poškození a oděru. Batohy jsou vybaveny poutky a popruhy a jsou velmi funkční. Je možné převážet vybavení, které se nevejde do hlavního prostoru, například stan nebo karimatku. Batohy jsou kompatibilní s hydratačními systémy. Ke každému batohu můžeme snadno připevnit zásobník na vodu a vyvést trubku ven. Je to výhodné zejména při trekingu, kdy pokaždé, když se chceme napít, stačí sáhnout po tubě na rameni, aniž bychom museli sundávat celý batoh. Turistické batohy Black Diamond jsou také vybaveny mnoha kapsami, včetně například speciální kapsy pro uložení čelovky, abyste ji měli vždy po ruce. Vnitřní bezpečná kapsa je určena na peněženku a klíče.

Štíhlá a kompaktní konstrukce turistického batohu Black Diamond nás neomezuje v pohybu. Batoh se dokonale přizpůsobí tvaru vašich zad a široké ramenní popruhy účinně rozloží váhu. Díky vhodnému nastavení hrudního a bederního pásu lze batoh nastavit tak, abyste se během celodenní túry s ním vyhnuli nepohodlí. U modelů s větší kapacitou umožňují dva páry bočních kompresních popruhů přizpůsobit velikost batohu přepravovanému nákladu. V tomto případě, pokud batoh používáte jen z poloviny naplněný, můžete jej stáhnout pomocí popruhů. Vizuálně se bude zdát menší, ale těžiště bude také přitaženo blíže k zádi.

Turistické batohy Black Diamond v horském obchodě 8a.cz

V našem kamenném i internetovém obchodě najdete mnoho modelů turistických batohů, včetně turistických batohů americké značky Black Diamond. Jejich batohy jsou již léta velmi spolehlivé a odolné. Moderní technologie ovlivňují komfort a pohodlí jejich používání. Vyberte si ideální model z široké nabídky batohů této a mnoha dalších předních outdoorových značek.

Viz také ženské a mužské turistické batohy od jiných výrobců >>