top

Trekingové batohy Osprey

Trekingové batohy OSPREY® unesou těžký náklad opravdu stylově! Jsou prostorné, založené na propracovaných systémech pro přenášení a umožňují vám užívat si pobyt v přírodě. Všechny jsou k dispozici ve 2 podobných variantách - jako dámské a pánské batohy.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Trekový batoh Osprey Kestrel 58 - bonsai green

  wish list

 2. -15%
  Dámský trekový batoh Osprey Kyte 58 - black

  wish list

 3. -12%
  Trekový batoh Osprey Kestrel 48 - bonsai green

  wish list

 4. -12%
  Trekový batoh Osprey Kestrel 48 - atlas blue

  wish list

 5. -15%
  Trekový batoh Osprey Kestrel 38 - black

  wish list

 6. -15%
  Trekový batoh Osprey Kestrel 38 - atlas blue

  wish list

 7. -23%
  Dámský trekový batoh Osprey Ariel 55 - ceramic blue

  wish list

 8. -23%
  Trekový batoh Osprey Aether 65 - deep water blue

  wish list

 9. -23%
  Dámský trekový batoh Osprey Ariel 65 - black

  wish list

 10. -35%
  Trekový batoh Osprey Kestrel 38 - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Vymazat

Přemýšlíte-li o pohodlném a odolném batohu do hor, přizpůsobeném vaší postavě, je třeba se seznámit s nabídkou americké značky. Trekingové batohy Osprey jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální volnost pohybu a zároveň zajistily optimální pohodlí. To je možné díky speciálně navrženému nosnému systému, který zohledňuje přirozené zakřivení páteře. Účinně odlehčuje páteři tím, že váhu batohu rovnoměrně přenáší na boky a ramena. V závislosti na modelu můžete najít trekingové batohy Osprey s objemem desítek nebo několika desítek litrů. Ty větší jsou vhodné pro vícedenní túry. Naopak ty menší se hodí na jednodenní výlety do hor.

Na co se zaměřit při výběru trekingového batohu Osprey?

Na samém začátku je vhodné si odpovědět na otázku, kde chceme batoh používat. Pokud nám jde hlavně o jednodenní putování, postačí modely do 30 litrů. Jsou relativně lehké, mají skvělý prodyšný nosný systém. A četné kapsy nám umožní přehledně umístit veškeré vybavení. Do trekového batohu o objemu přibližně 30 litrů se snadno vejde veškeré potřebné vybavení na jeden den nebo při lepší organizaci na víkendový výlet. Za předpokladu, že přespíme v hostelu nebo v chatě a není třeba si s sebou brát spacák. Do trekingových batohů Osprey se snadno vejdou zásoby, termoska s horkým čajem, teplá bunda a membránová bunda pro případ deště. Jsou kompatibilní s hydratačními systémy, takže v nich můžete navíc nosit vodu nebo izotonický nápoj.

Trekingové batohy Osprey s větším objemem v rozmezí 50 litrů a více budou neocenitelné při delších trecích. Taková kapacita vám umožní sbalit si veškeré potřebné vybavení na několik dní nebo i na týdenní trek s plánovaným tábořením. Zavazadla větších rozměrů, jako je stan, karimatka nebo stativ fotoaparátu, lze snadno přenášet ven. K jednomu z mnoha popruhů, popruhů a smyček. Charakteristickým rysem trekingových batohů Osprey je pohodlný nosný systém, který je uzpůsoben pro nošení těžších nákladů. Speciálně navržený systém nošení vám zajistí pohodlí během celodenní túry v horách. To je možné díky víceúrovňové regulaci, která umožňuje přizpůsobit batoh velikosti majitele. Nezáleží na tom, zda jste vysoký muž nebo drobná žena. Dobře padnoucí a nastavený batoh zajišťuje správnou stabilitu a rozložení hmotnosti. Síťovaný bederní pás s dokonale polstrovanou pěnou se zase přizpůsobí anatomii uživatele. Díky těmto dvěma prvkům je batoh Osprey i přes svou velkou kapacitu pohodlný i při delších túrách.

Dámské a pánské trekingové batohy Osprey

Dělení na dámské a pánské modely je velmi důležité, zejména v případě batohů s větší kapacitou, které jsou určeny pro nošení těžších nákladů. Proto, aby byly pohodlné, jsou vybaveny vhodnými inovativními nosnými systémy. Umožňují přesné přizpůsobení batohu tělu, čímž zajišťují pohodlí a bezpečnost pro naše záda. Hlavní rozdíl mezi pánskými a dámskými trekingovými batohy je v systému nošení. Dobře padnoucí batoh je možný pouze tehdy, pokud je zvolen správný nosný systém a je přizpůsoben tělu. Dámské trekingové batohy Osprey se vyznačují menší vzdáleností od ramenních popruhů ke dnu batohu. Proto jsou vhodnější pro nižší osoby a obvykle menší ženy. Mají také anatomicky nastavený bederní pás a vhodně tvarované ramenní popruhy. Dámské modely se také často vyznačují stylem a designem, který je přitažlivý pro něžné pohlaví.

Trekingové batohy Osprey v horském obchodě 8a.cz

V našem obchodě najdete mnoho modelů batohů určených pro různé horské sporty. Z široké nabídky produktů si vaši pozornost zaslouží trekingové batohy Osprey - ať už jste adept horské turistiky, nebo vášnivý a zkušený turista, splní vaše požadavky!

Viz také ženské a mužské trekingové batohy od jiných výrobců >>