top

Tubbs

Tubbs je známý americký výrobce sněžnic. Její špičkové výrobky se dobře osvědčují v hlubokém sněhu. Značka Tubbs nabízí základní, turistické sněžnice i pokročilejší modely vhodné do horského terénu.
4
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce

Tubbs - zkušenosti a inovace

Značka Tubbs byla založena již v roce 1906 v městě Norway ve státě Maine. Ve své době patřila k průkopníkům mezi výrobci sněžnic. První modely byly vyrobeny z kvalitního jasanového dřeva. Byly nepostradatelné během tuhých zim, kdy všechny cesty a stezky pokrývala silná vrstva sněhu. V průběhu let se konstrukce sněžnic Tubbs značně vyvinula. Dnes jsou nejoblíbenější dva typy. Základem klasických sněžnic je hliníkový rám, na kterém je natažen velmi pevný materiál. Nejnovější konstrukce jsou plně vyrobeny z kompozitních materiálů. Vyznačují se nižší hmotností, ale přesto si zachovávají velmi vysokou pevnost. Moderní sněžnice Tubbs jsou také vybaveny řadou uživatelsky přívětivých funkcí. Modely určené do mírně náročnějšího terénu jsou vybaveny mačkami, které zabraňují uklouznutí na ledu. Stále účinnější a intuitivnější upínání bot také umožňuje rychlé nazouvání a vyzouvání sněžnic.

V roce 1998 byla značka Tubbs jedním z prvních výrobců sněžnic, kteří si uvědomili, že modely pro ženy by se měly trochu lišit od těch určených pro muže. Rozdíl v síle svalů nohou, průměrné hmotnosti, délce kroku a několika dalších analyzovaných faktorech vedl společnost Tubbs k zavedení prvních sněžnic určených pro ženy. To pomohlo zajistit mnohem lepší padnutí, které se přímo promítlo do pohodlí. Dnes má značka sídlo ve státě Washington, v Seattlu, ve stínu věčně zasněžené hory Rainier. Právě zde se rozvíjejí další nápady na ještě lehčí, pohodlnější a lépe přizpůsobené sněžnice.

Sněžnice Tubbs si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

V našem obchodě nabízíme široký výběr sněžnic americké značky. Moderní modely se vyznačují nízkou hmotností při zachování vysoké odolnosti. Sněžnice Tubbs se hodí k většině zimní turistické nebo trekové obuvi a poskytují vysokou univerzálnost. Když lesní cesty a stezky pokrývá silná vrstva sněhu, jsou sněžnice jedinou možností pohodlné chůze. V kombinaci se správnými trekingovými holemi jsou sněžnice Tubbs ideální aktivitou pro celou rodinu. Důležité je, že nabídka tohoto výrobce zahrnuje základní sněžnice ideální pro první procházky zasněženým lesem i pokročilé modely pro zkušené zimní turisty, kteří se vydávají na horské stezky.