top

Trička s dlouhým rukávem The North Face

Trička s dlouhým rukávem The North Face jsou modely, které dokonale kombinují pohodlí se základní izolací. Jsou ideální, když je příliš chladno na tričko, ale příliš teplo na tlustou mikinu. Módní dlouhý rukáv The North Face je ideální i pro každodenní nošení.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

The North Face trička s dlouhým rukávem pro ni i pro něj

Americký výrobce The North Face je ikonická outdoorová značka. Desítky let zkušeností v kombinaci s nejvyšší kvalitou řemeslného zpracování a špičkovými patentovanými technologiemi jí umožňují vytvářet nejpokročilejší technické oblečení na světě. Společnost má také kolekce určené pro každodenní nošení. Trička s dlouhým rukávem The North Face jsou toho příkladem. Měkká tkanina na dotek a malá tloušťka poskytují základní izolaci proti chladu. Značka dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Lehké mikiny The North Face jsou proto často vyrobeny z organické bavlny. Její pěstování nevyžaduje tak velké množství vody a pesticidů jako průmyslové zemědělství.

Přírodní tkaniny jsou klíčem k tepelnému komfortu

Trička s dlouhým rukávem The North Face jsou modely, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Bavlna obsažená v jejich složení funguje perfektně na denní bázi. Nabízí vysokou úroveň prodyšnosti pro maximální pohodlí. Měkký omak bavlny nedráždí pokožku a nezpůsobuje otlaky. Tkaniny z organické bavlny jsou také šetrné k životnímu prostředí a k naší pokožce, která není vystavena toxickým chemikáliím. Trička s dlouhým rukávem The North Face jsou ideální jako první vrstva nebo jako lehká mikina přes tričko. Značka se zde zaměřuje na vytříbený design s krásnou grafikou s outdoorovou tematikou, která podtrhuje DNA výrobce a vaše osobní zájmy.

Podívejte se na trička s dlouhým rukávem The North Face v obchodě 8a.cz

V internetovém obchodě 8a.cz najdete obrovský výběr produktů The North Face Od pokročilých oděvních systémů pro nejvyšší hory až po každodenní Mikiny TNF Každý výrobek je vyroben z vysoce kvalitních tkanin, které umožňují maximální pohodlí. Košile TNF s dlouhým rukávem jsou k dispozici v pánské i dámské verzi, takže si vybere každý.